COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Linosa - Porto Empedocle je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Pelagické ostrovy na Sicílii

Provozovatelé trajektů na trase Linosa - Porto Empedocle

    • 5 Sailings Weekly 3 hr
    • Get price
    • 6 Sailings Weekly 7 hr
    • Get price

Trajekt z Linosa do Porto Empedocle

Trajektová trasa Linosa Porto Empedocle spojuje Pelagické ostrovy s Sicílie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Liberty Lines Fast Ferries se plaví 5 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 3 hodin. zatímco Trajekty společnosti Siremar se plaví 6 krát za týden, plavba trvá od 7 hodin.

Celkově je tu 11 plaveb týden na trase z Linosa Porto Empedocle mezi Pelagické ostrovy a Sicílie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Linosa

Italský ostrov Linosa patří do souostroví Pelagických ostrovů, které leží ve Středozemním moři v Sicilské kanálu. Tento malý ostrov má jen 5,5 km čtverečních. Je tvořen řadou kráterů, z nichž nejvýznamnější je Monte Vulcano, 195 metrů nad mořem. Ostrov se nachází asi 120 km západně od města Gozo na Maltě, 120 km jihovýchodně od Pantellerie, 163 km jižně od Sicílie a 165 km východně od Cape Mahidol v Tunisku. Nejbližší pevnina je ostrov Lampedusa, 43 km jižně od ostrova Linosa.

Přístav se nachází v jižní části ostrova a vyznačuje se africkou a italskou architekturou. Domy mají ploché střechy v jasných pastelových barvách. Ostrov je oblíbený u potápěčů, přičemž nabízí množství různých lokalit, ve kterých je jen kousek od břehu možné se potápět ve velkých hloubkách, kolem 300 metrů.

Jediný způsob, jak se dostat na ostrov Linosa je lodí. Trajekty se plaví z Porto Empedocle na jižní Sicílii nebo z Lampedusy.