Majestic Fast Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Majestic Fast Ferry

Společnost Majestic Fast Ferry provozuje trajektovou přepravu mezi Singapurem a indonéským ostrovem Batam v rušném Singapurském průlivu.

Z terminálu Harbourfront v Singapuru se lodě společnosti Majestic Fast Ferry plaví do/ze dvou přístavů v severní části ostrova Batam. Plavba do Batam Centre je častější, až 12x denně, zatímco plavba do Sekupang se uskutečňuje 9x za den.

Společnost Majestic Fast Ferry, dříve známá jako Pacific Ferry, využívá ke své činnosti plavidla Pacific, která v minulosti patřila společnosti Wavemaster. Trajekty na obou trasách vyplouvají z přístavu téměř každou hodinu, od osmé ráno do deváté večer, přičemž cesta trvá přibližně 45 minut. Flotilu tvoří tři lodě s kapacitou 200 cestujících, skupina monohullů s názvem Wavemasters, která převeze až 168 cestujících, a MV Pacific s kapacitou 200 cestujících.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Majestic Fast Ferry, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Majestic Fast Ferry. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Majestic Fast Ferry s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.