Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Malmo

  • Ubytování v Malmo

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Malmo před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Malmo pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Malmo

Průvodce přístavem Malmo

Co dělat v Malmö?

Co je zajímavé v souvislosti s tímto městem, je most Öresundsbron, který spojuje Malmö s dánskou Kodaní, díky čemuž se snadno přepravíte nejen do jiného města, ale rovnou do jiné země. Jedno z největších lákadel však představuje místní mrakodrap Turning Torso, který má na svědomí architekt Santiago Calatrava a který je snadno viditelný z každého koutu Malmö, neboť je vysoký 190 metrů, čímž navíc představuje nejvyšší stavbu Švédska. V Malmö se snoubí moderní architektura, kterou najdete především v jižní části města, se středověkým centrem plným dlážděných ulic, pěších zón, restaurací a barů, pamětihodností představujících minulost (konkrétně okolí kanálu Östra Förstadskanalen či vlakového nádraží). Město má tři nejvýznamnější náměstí - největší Stortorget, Gustav Adolf Torg a nejmenší Lilla Torg. Nejstarší stavbou Malmö je kostel Svatého Petra, jehož historie sahá do 14. století, i dnes se tu konají bohoslužby nebo koncerty. K starodávným městským památkám patří rovněž Malmöhus, hrad fungující jako muzeum s rozličnými expozicemi (např. historie, loďařství, doprava nebo příroda). Pokud si budete chtít odpočinout, zamířit můžete do jednoho z místních parků. Doporučujeme zvolit jeden z následujících - Slottsparken (rozsáhlý, vedle hradu Malmöhus), Folkets Park (nejstarší veřejný park na světě). K dispozici je zde i jeden z největších evropských skatboardingových parků Stapelbäddsparken nebo koupaliště Riderborg.

Jaká je doprava v Malmö?

Po městě se dá pohybovat autem nebo na kole, přičemž právě druhou variantu volí většina lidí. Důvodem je hustá síť cyklostezek o celkové délce přes 400 km.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.