Finnlines
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Finnlines

Finnlines disponuje rozsáhlou sítí pravidelných trajektových tras v Baltském moři spojujících Finsko, Alandy, Švédsko, Německo a Rusko.

Na palubě lodí společnosti Finnlines se můžete těšit na bezstarostnou plavbu, příjemnou atmosféru a celou řadu skvělých služeb i zařízení.

Baltský region nabízí mnoho zajímavých a zábavných aktivit pro cestující všech věkových kategorií. S Finnlines se snadno objevují nádherné scenérie a úžasná místa, o kterých jste možná ani netušili, že vůbec existují.

Finnlines tvoří součást jednoho z největších trajektových přepravců, Grimaldi Group, který také vlastní společnosti Minoan Lines a Grimaldi Lines.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Finnlines, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Finnlines. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Finnlines s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Na palubě Finnlines

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.