COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Finnlines

Finnlines disponuje rozsáhlou sítí pravidelných trajektových tras v Baltském moři spojujících Finsko, Alandy, Švédsko, Německo a Rusko.

Na palubě lodí společnosti Finnlines se můžete těšit na bezstarostnou plavbu, příjemnou atmosféru a celou řadu skvělých služeb i zařízení.

Baltský region nabízí mnoho zajímavých a zábavných aktivit pro cestující všech věkových kategorií. S Finnlines se snadno objevují nádherné scenérie a úžasná místa, o kterých jste možná ani netušili, že vůbec existují.

Finnlines tvoří součást jednoho z největších trajektových přepravců, Grimaldi Group, který také vlastní společnosti Minoan Lines a Grimaldi Lines.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Finnlines, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Finnlines. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Finnlines s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.