Marettimo
Levanzo
Trajekty do Egadské ostrovy
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Marettimo - Levanzo je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Trajekt z Marettimo do Levanzo

Trajektová trasa Marettimo Levanzo spojuje Egadské ostrovy s Egadské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Siremar se plaví 5 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 1 hodina 55 minut. zatímco Trajekty společnosti Liberty Lines Fast Ferries se plaví 6 krát za den, plavba trvá od 30 minut.

Celkově je tu 47 plaveb týden na trase z Marettimo Levanzo mezi Egadské ostrovy a Egadské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Marettimo do Levanzo?

  Doba plavby trajektem z Marettimo do Levanzo je přibližně 1h 12m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Marettimo do Levanzo?

  Cena trajektu z Marettimo do Levanzo se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Marettimo do Levanzo je 0 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Marettimo a Levanzo?

  Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Marettimo do Levanzo. Jedná se o
  • Siremar
  • Liberty Lines Fast Ferries
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Marettimo do Levanzo?

  Rezervujte si trajekty z Marettimo do Levanzo prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Marettimo do Levanzo?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Marettimo do Levanzo s
  • Siremar
  • Liberty Lines Fast Ferries
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Marettimo do Levanzo?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Marettimo do Levanzo s
  • Siremar
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Marettimo do Levanzo?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Liberty Lines Fast Ferries
 • Jaká je vzdálenost z Marettimo do Levanzo?

  Vzdálenost mezi Marettimo a Levanzo je přibližně 0 námořních mil.

Průvodce přístavem Marettimo

Italský ostrov Marettimo je jedním z Egadských ostrovů, které leží ve Středozemním moři západně od Sicílie. Je to druhý největší z Egadských ostrovů a má asi 300 obyvatel, což se zvyšuje zhruba na 700 v létě, kdy je turistická sezóna v plném proudu. Cestovní ruch, tradiční řemesla a rybolov jsou hlavním zdrojem příjmů pro obyvatele ostrova. V římských dobách byl ostrov důležitým pozorovacím bodem, což je také důvod, proč zde najdete archeologickou památku Casa Romana. Dají se odtud pozorovat lodě plující mezi Itálií a severní Afrikou a Itálií a Španělskem. V blízkosti Casa Romana je zrekonstruovaný byzantsko-normandský kostel, který určitě stojí za návštěvu. Také zde najdete několik působivých jeskyní, které jsou rozmístěny po celém pobřeží ostrova. U západního pobřeží je mnoho lokalit s křišťálově čistou vodou, ideálních na koupání, ačkoli jsou přístupné jen lodí.

Marettimo je vzdáleno asi 40 minut od přístavu Favignana a hodinu od Trapani.


Průvodce přístavem Levanzo

Levanzo je nejmenší ze třech hlavních Egadských ostrovů ve Středozemním moře, na západ od pobřeží Sicílie. Ostrov má menší ale krásný přístav, kde je několik bílých domečků obklopených modrou vodou moře. Levanzo má jenom 200 obyvatelů, a jeho jediné sídliště je malá vesnička kolem přístavu.

Levanzo kdysi měl zemědělské zaměření a vyráběl obilí, teď ale nevyrábí zrní ve velkém počtu, jenom něco málo pro chov ovcí. Na ostrově není silniční síť, jenom několik menších stezek, přístupných jenom pro větší auta.

Levanzo je velmi příjemné a klidné místo, kde můžete celý den strávit relaxováním anebo procházkami. Nicméně, během špičkové sezóny v červenci a srpnu na ostrov dorazí spousta návštěvníků a atmosféra bude úplně jiná.


Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.