Marlin Fast Boat
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Marlin Fast Boat

Společnost Marlin Lembongan Cruiser, která byla založena v roce 2012, poskytuje denní přepravu na vysokorychlostních trajektech mezi pláží Sanur na jihovýchodě Bali a Nusa Lembongan, ostrůvkem jen kousek od severozápadního pobřeží ostrova Nusa Penida v Indonésii.

Loď je poháněna motorem se silou 750 koní a může přepravit 35 cestujících. Marlin Lembongan Cruiser se přepraví z Bali do Lembonganu jen za půl hodinu, přičemž může po cestě zastavit i na některých jiných místech.

Člun je vybaven bezpečnostními prvky včetně záchranných člunů, vest a kol a dobře informovaný kapitán a posádka Vám na palubě pomohou s jakýmikoliv problémy. Během cesty si můžete vybrat, zda chcete ležet na slunci na horní palubě, nebo relaxovat v pohodlných sedadlech níže na lodi.

Lembongan se rychle stává jednou z nejoblíbenějších destinací v zemi, přičemž poskytuje ideální podmínky pro surfování a šnorchlování. Nabízí také uvolněnější atmosféru než rušné letovisko na Bali, takže je to fantastické místo na jednodenní výlet.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Marlin Fast Boat s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Marlin Fast Boat

Marlin Fast Boat routes and ports

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.