COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Marlin Fast Boat

Společnost Marlin Lembongan Cruiser, která byla založena v roce 2012, poskytuje denní přepravu na vysokorychlostních trajektech mezi pláží Sanur na jihovýchodě Bali a Nusa Lembongan, ostrůvkem jen kousek od severozápadního pobřeží ostrova Nusa Penida v Indonésii.

Loď je poháněna motorem se silou 750 koní a může přepravit 35 cestujících. Marlin Lembongan Cruiser se přepraví z Bali do Lembonganu jen za půl hodinu, přičemž může po cestě zastavit i na některých jiných místech.

Člun je vybaven bezpečnostními prvky včetně záchranných člunů, vest a kol a dobře informovaný kapitán a posádka Vám na palubě pomohou s jakýmikoliv problémy. Během cesty si můžete vybrat, zda chcete ležet na slunci na horní palubě, nebo relaxovat v pohodlných sedadlech níže na lodi.

Lembongan se rychle stává jednou z nejoblíbenějších destinací v zemi, přičemž poskytuje ideální podmínky pro surfování a šnorchlování. Nabízí také uvolněnější atmosféru než rušné letovisko na Bali, takže je to fantastické místo na jednodenní výlet.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Marlin Fast Boat s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Marlin Fast Boat