Sanur
Nusa Lembongan
Trajekty do Indonésie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Sanur do Nusa Lembongan

Trasa trajektu z Sanur Nusa Lembongan spojuje Bali s Indonésie i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Marlin Fast Boat provozuje své plavby až 14 krát týden, The Tanis Fast Cruise 5 krát den & Trajekt společnosti Sugriwa Express je k dispozici 14 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 63 plavby týden na trase z Sanur Nusa Lembongan mezi Bali a Indonésie, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Bali do Indonésie
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

  • Jak dlouho trvá trajekt z Sanur do Nusa Lembongan?

    Doba plavby trajektem z Sanur do Nusa Lembongan je přibližně 30m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
  • Které trajektové společnosti operují mezi Sanur a Nusa Lembongan?

    Existuje 3 populárních provozovatelů trajektů pro Sanur do Nusa Lembongan. Jedná se o
    • Marlin Fast Boat
    • The Tanis Fast Cruise
    • Sugriwa Express
  • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Sanur do Nusa Lembongan?

    Rezervujte si trajekty z Sanur do Nusa Lembongan prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Sanur do Nusa Lembongan Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 04/12/2023 a 10.12.2023


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
The Tanis Fast Cruise 08:15 08:45 30 minut Každý den
Marlin Fast Boat 09:30 10:00 30 minut Každý den
Sugriwa Express 09:30 10:00 30 minut Každý den
The Tanis Fast Cruise 10:00 10:30 30 minut Každý den
The Tanis Fast Cruise 12:00 12:30 30 minut Každý den
Marlin Fast Boat 13:30 14:00 30 minut Každý den
Sugriwa Express 13:30 14:00 30 minut Každý den
The Tanis Fast Cruise 13:45 14:15 30 minut Každý den
The Tanis Fast Cruise 16:00 16:30 30 minut Každý den

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.