Trajekt z Marseille do Porto Torresu

Trajektová trasa Marseille Porto Torres spojuje Francie s Sardinie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Corsica Linea se plaví 1 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 10 hodin 1 minuta. zatímco Trajekty společnosti La Meridionale se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 17 hod 30 min.

Celkově je tu 2 plaveb týden na trase z Marseille Porto Torres mezi Francie a Sardinie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Alternativy trajektů z Marseille do Porto Torresu

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Francie na Sardinii

Provozovatelé trajektů na trase Marseille - Porto Torres

  • Corsica Linea
    • 1 plavba týdně 10 hod 1 min
    • Zjistit cenu
  • La Meridionale
    • 1 plavba týdně 17 hod 30 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Marseille Porto Torres

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Marseille Porto Torres je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Marseille

Marseille je přístavní město na pobřeží Středozemního moře na jihu Francie. Je to druhé největší město a největší obchodní přístav Francie. Od starého přístavu až po část Reformes Quarter se táhne hlavní dopravní tepna města. U vchodu do starého přístavu jsou dvě velké pevnosti, Fort Saint Nicolas na jihu a Fort Saint Jean na severu. Frioulské souostroví je skupina 4 ostrovů ve Středozemním moři, u francouzského pobřeží. Na jednom z ostrovů je pevnost Chateau d'If, která se proslavila románem Alexandra Dumase Hrabě Monte Cristo. Centrum má množství uliček, přičemž nejpozoruhodnějšími jsou Rue St Ferreol, Cours Julien v blízkosti konzervatoře, Cours Honore-d'Estienne-d'Orves (mimo starého přístavu) a oblast kolem Hotel de Ville.

Linky z Marseille provozují čtyři trajektové společnosti, které nabízejí linkovou dopravu na Korsiku, Sardinii, do Alžírska a Tuniska. K dispozici jsou čtyři samostatné terminály a všechny jsou na jihu - "Gares Maritimes Sud". Národní terminály 1 a 2 slouží těm, kteří cestují na Korsiku a Sardinii, zatímco mezinárodní terminály 3 a 4 slouží cestujícím do Alžírska a Tuniska.

Průvodce přístavem Porto Torres

Porto Torres je město v provincii Sassari, severní Sardinie, Itálie.

Město Porto Torres leží na břehu zálivu Asinara, asi 20 km severozápadně od Sassari. Rušný přístav města je téměř úplně umělý, nachází se na pravé straně ústí řeky Mannu. Porto Torres byl založen skupinou římských občanů v 1. století před n.l.

Obec rychle rostla a stala se významným obchodním centrem a přístavem, a to zejména pro náklad směřující do přístavu Ostia, a později během panování císaře Flaviuse ​​se stala římskou obcí. Město se již v té době mohlo pochlubit svými termálními lázněmi, tekoucí vodou, chrámy, bazilikami a nádhernými vilami.