Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Porto Torres

 • Porto Torres Trajektový Prístav Autem

  Porto Torres Trajektový Prístav se nachází na severozápadní strane Sardínie a je dobre znacený. Z Cagliari - Sassari následujte SS131, ze Santa Teresa di Gallura jedte po ceste SP90 a z Alghero se vydejte po silnici SP42. Když už budete v Porto Torres, prístav je dobre znacený.

 • Porto Torres Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanica Porto Torres je dobre prepojená se zvyškem ostrova. Pro více informací, prosím navštívte stránku Trenitalia.

 • Porto Torres Trajektový Prístav Adresa

  Capitaneria di Porto, Porto Torres, Sardinia 07046, Italy

 • Ubytování v Porto Torres

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Porto Torres před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Porto Torres pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Porto Torres

Průvodce přístavem Porto Torres

Průvodce přístavem Porto Torres

Porto Torres je město v provincii Sassari, severní Sardinie, Itálie. Město Porto Torres leží na břehu zálivu Asinara, asi 20 km severozápadně od Sassari. Rušný přístav města je téměř úplně umělý, nachází se na pravé straně ústí řeky Mannu. Porto Torres byl založen skupinou římských občanů v 1. století před n.l. Obec rychle rostla a stala se významným obchodním centrem a přístavem, a to zejména pro náklad směřující do přístavu Ostia, a později během panování císaře Flaviuse ​​se stala římskou obcí. Město se již v té době mohlo pochlubit svými termálními lázněmi, tekoucí vodou, chrámy, bazilikami a nádhernými vilami.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.