Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Messina

 • Messina Trajektový Prístav Autem

  Z Palerma se vydejte po dálnici A/20 Messina-Palermo a odbocte výjezdem na Messina Boccetta a potom následujte informacné tabule do prístavu.

 • Messina Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanice v Messine se nachází na Piazza della Republica a je vzdálena asi 100m od prístavu.

 • Messina Trajektový Prístav Adresa

  Capitaneria di Porto, Via Vittorio Emanuele II, 99122 Messina, Italy

 • Ubytování v Messina

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Messina před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Messina pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Messina

Průvodce přístavem Messina

Co dělat v Messině?

Na první pohled se nemusí zdát, že má město co nabídnout, nicméně když se dostanete z čiré krajiny a husté dopravy v okolí přístavu, zjistíte, že Messina má poměrně bohaté kulturní dědictví. Pokud máte dovolenou postavenou na poznávání pamětihodností tohoto města, měli byste první výlet nasměrovat na náměstí Piazza del Duomo a katedrálu, jejíž ohromující architektura symbolizuje Itálii. Po katedrále dále zavítat k Neptunově kašně či Orionově kašně, což jsou další oblíbené turistické atrakce, zejména u milovníků historie. Množství stěžejních atrakcí může být ohromující pro návštěvníky, kteří toho chtějí stihnout co nejvíce. Pro turisty klidnější povahy jsou připraveny Botanické zahrady, které jsou oázou klidu. Kromě katedrály působí město Messina moderně; mnoho z historických budov bylo zasaženo zemětřesením v roce 1908 a masovými bombovými útoky ve druhé světové válce, proto to působí, že bylo celé město postaveno úplně znovu.

Jak se návštěvníci dostanou do přístavu Messina?

Přístav Messina je přístupný autem a vlakem; železniční stanice je vzdálena jen asi 100 m chůze od přístavu, silnice směřují přímo k trajektovému terminálu.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.