Caronte & Tourist
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Caronte & Tourist

Caronte & Tourist nabízí pravidelnou trajektovou přepravu mezi italskou pevninou a Sicílií, z přístavu Salerno do přístavu Messina.

Trajekty společnosti vždy kladli velký důraz na efektivitu své činnosti a rychlost svých plavidel, což se projevilo v tom, že se jejich služby staly nejlepšími v sektoru.

Messinská úžina patří mezi ty nejkrásnější místa na světě. Pohled na pobřeží Sicílie a Kalábrie, které se téměř dotýkají je něco, co by si cestující na palubě v žádném případě neměli nechat ujít.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Caronte & Tourist s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.