COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Caronte & Tourist

Caronte & Tourist nabízí pravidelnou trajektovou přepravu mezi italskou pevninou a Sicílií, z přístavu Salerno do přístavu Messina.

Trajekty společnosti vždy kladli velký důraz na efektivitu své činnosti a rychlost svých plavidel, což se projevilo v tom, že se jejich služby staly nejlepšími v sektoru.

Messinská úžina patří mezi ty nejkrásnější místa na světě. Pohled na pobřeží Sicílie a Kalábrie, které se téměř dotýkají je něco, co by si cestující na palubě v žádném případě neměli nechat ujít.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Caronte & Tourist s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Caronte & Tourist

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Všechny trasy Caronte & Tourist