Trajekt z Morro Jable do Santa Cruz de Tenerife

Linka Morro Jable Santa Cruz de Tenerife spojuje Fuerteventura s Tenerife. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Naviera Armas. Plavba probíhá 6 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 6 hodin 15 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Morro Jable Santa Cruz de Tenerife se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Morro Jable - Santa Cruz de Tenerife

Průměrné ceny na trase Morro Jable Santa Cruz de Tenerife

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Morro Jable Santa Cruz de Tenerife je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Morro Jable

Morro Jable je město, které se nachází v jižní části ostrova Fuerteventura, v obci Pájara Kanárských ostrovů (Španělsko).
Morro Jable, které bylo kdysi malou rybářskou vesnici s 200 obyvateli se nyní proměnilo v jedno z největších turistických letovisek na ostrově (s 8000 obyvatel). Příliv cestovního ruchu zde začal v 80. letech s rozvojem infrastruktury pro cestovní ruch.
V té době dostat se do střediska bylo možné pouze po písčitých silnicích. Nová silnice byla postavena v roce 1982 a turisté začali sem jezdit velmi často. Navzdory rostoucí popularitě mezi turisty, stará vesnice je stále neporušená, v západní části města se nachází malý přístav, který se používá pouze místními rybáři a jachtaři.

Průvodce přístavem Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife je španělské město na ostrově Tenerife, na Kanárských ostrovech (Španělsko).
Historie Santa Cruz de Tenerife sahá o něco déle než 400 let. Ve skutečnosti, navzdory tomu, že Alonso Fernandez de Lugo přistál na tomto pobřeží již v 1494 roce, město se nezačalo vyvíjet v průběhu dalšího století. Přístavní město sloužilo jako motor růstu a proměnilo město do druhého nejlidnatějšího na Kanárských ostrovech.
Kolem přístavu je městská trasa rozdělena do bulvárů a širokých tříd vyznačených prominentním dědictvím modernistické architektury. V centru města v blízkosti moře je Plaza de España na místě bývalého hradu San Cristóbal.
Nakupování je zde vynikající a většina návštěvníků začíná svou nákupní cestu z oblasti Španělska u moře.