COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Mykonos - Pireus je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Mykonos do Pireus

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Kykladské ostrovy do Atény

Provozovatelé trajektů na trase Mykonos - Pireus

  • 9 Sailings Weekly 3 hr 25 min
  • Get price
  • 8 Sailings Weekly 3 hr 25 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 2 hr 40 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 4 hr 50 min
  • Get price
  • 2 Sailings Weekly 3 hr 50 min
  • Get price
  • 3 Sailings Weekly 4 hr 5 min
  • Get price

Trajekt z Mykonos do Pireus

Trasa trajektu z Mykonos Pireus spojuje Kykladské ostrovy s Atény i nyní je provozovaná 6 lodními společnostmi. Blue Star Ferries provozuje své plavby až 9 krát týden, Hellenic Seaways 8 krát týden, SeaJets 7 krát týden, Golden Star Ferries 7 krát týden, Minoan Lines 2 krát týden & Trajekt společnosti Cyclades Fast Ferries je k dispozici 3 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 36 plavby týden na trase z Mykonos Pireus mezi Kykladské ostrovy a Atény, s 6 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Průvodce přístavem Mykonos

Mykonos je řecký ostrov patřící k souostroví Kyklady, a nachází se mezi ostrovy Tinos, Syros, Paros a Naxos.
Je to jeden z nejmenších ostrovů Kyklad, Mykonos je samozřejmě nejlépe známý pro své přírodní krásy, s bohatou historií, písečnými pláží a rušným nočním životem.
Mykonos Chora je přístavní město na ostrově, a podle mnohých je to řecký Saint-Tropez.


Průvodce přístavem Pireus

Řecké město a přístav Piraeus je jedním z největších přístavů v celém Středomoří a třetím největším na světě. Stal se navíc hlavním střediskem pro trajektovou síť, která zasahuje do Egejského moře. Piraeus je důležité město samo o sobě, a to bez ohledu na skutečnost, že je často považováno za předměstí Atén, řeckého hlavního města, které je situováno v jeho těsné blízkosti. Bez ohledu na vzdálenost Atén má nábřeží Piraeus svůj vlastní výrazný vzhled s důrazem na nejatraktivnější části města, které se nachází ve východní čtvrti vedle přístavu Mikrolimano a přístavu Zea Marina. Místní oblíbenou událostí je Mezinárodní filmový festival Ecocinema, který se koná každoročně koncem února. V kinech Atticon Cinema a Cineac Cinema, která se nachází na náměstí, se promítá řada filmů.

Plno restaurací, barů a nočních klubů. Okolí nábřeží bylo přestaveno před olympijskými hrami v Aténách a výsledek této činnosti představuje nová přístavní promenáda lemována stromy, která navíc protíná středověké městské hradby. Tyto hradby sloužily jako vzpomínka a jako pohled na bohatou minulost města.