COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do ostrov Capraia

Capraia je najseverozápadnejší ze sedmi ostrovů Toskánského souostroví a třetí největší po Elbe a Giglu, s počtem obyvatel zhruba jen 400.

Capraia leží asi šedesát kilometrů (čtyřicet mil) od města Livorno a můžete se tam dostat trajektem na denní bázi. Trajekty směřují do Porto di Capraia, jediného přístavu na ostrově, připojeného k obci jedinou asfaltovou cestou na ostrově.

Zbytek ostrova není propojen cestou, ale taxíky a čluny. Můžete se také připojit k skupinovým výletům se 6-12 osobami, což je skvělý způsob, jak vidět scénické pobřeží ostrova a skryté pláže. Tyto prohlídky začínají ráno, dopoledne, brzy odpoledne a ke konci dne a obvykle trvají od dvou do čtyř hodin.

Ostrov je známý pro své víno, ančovičky a přírodní krásy a je zde i několik dalších zajímavostí, které stojí za to, abyste se na ně podívali. Jedna z nejpopulárnějších procházek na ostrově Vás provede zničenými budovami a zemědělskými komplexy, které byly součástí Capraie jako trestanecké kolonie v dobách dávno minulých. Ostatní výlety Capraia je najseverozápadnejší ze sedmi ostrovů Toskánského souostroví a třetí největší po Elbe a Gigli, s počtem obyvatel zhruba jen 400 lidí.

Capraia leží asi šedesát kilometrů (čtyřicet mil) od města Livorno a můžete se tam dostat trajektem na denní bázi. Trajekty směřují do Porto di Capraia, jediného přístavu na ostrově, připojeného k obci jedinou asfaltovou cestou na ostrově.

Zbytek ostrova ne propojen cestou, ale taxíky a čluny. Můžete se také připojit k skupinovým výletům se 6-12 osobami, což je skvělý způsob, jak vidět scénické pobřeží ostrova a skryté pláže. Tyto prohlídky začínají ráno, dopoledne, brzy odpoledne a ke konci dne a obvykle trvají od dvou do čtyř hodin.

Ostrov je známý pro své víno, ančovičky a přírodní krásy a je zde i několik dalších zajímavostí, které stojí za to, abyste se na ně podívali. Jedna z nejpopulárnějších procházek na ostrově Vás provede zničenými budovami a zemědělskými komplexy, které byly součástí Capraia jako trestanecké kolonie v dobách dávno minulých. Ostatní výlety vás provedou kolem starověkého zničeného kostela Santo Stefano, nedaleko vinic La Piana.

Obec na ostrově Capraia dominuje pevnost St. George, která je bohužel v soukromém vlastnictví a není přístupná turistům. Ostatné výlety Vás provedou kolem starověkého zničeného kostela Santo Stefano, nedaleko vinic La Piana.

Obec na ostrově Capraia dominuje pevnost St. George, která je bohužel v soukromém vlastnictví a není přístupná turistům.

Populární provozovatelé trajektů

Na palubě trajektů

Zjistěte, jak to vypadá na palubě trajektu ještě před Vaší cestou

Informace o lodi, videa & recenze

Trasy a přístavy v ostrov Capraia