Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Livorno

 • Livorno Trajektový Prístav Autem

  Když pricházíte z Bologne, Milána anebo dalších hlavních italských míst,budete se muset dostat na dálnici A1. Aby ste se dostali na 'Stazione Marittima', hlavný trajektový terminál pro pasažéry, budete potrebovat vyjít z dálnice A1. Následujte informacní tabule na Porto/Imbarchi,Corsica/Sardegna a Moby, a toto Vás prímo dovede do prístavních terminálu. Nový prístup do prístavu se jmenuje "VARCO DONEGANI", Nuova Stazione Marittima, 57100 Livorno.

 • Livorno Trajetkový Prístav Vlakem

  Hlavná vlaková stanice v Livorno se nachází asi 3 Km od trajektového prístavu. Stanice je prepojena s obema mezinárodnými i místními vlakovými tratemi z Naples, Rome, Genoa a mnohými dalšími velkými i malými mestami.

 • Livorno Trajektový Prístav Adresa

  Nuova Stazione Marittima 57100 Livorno Italy

 • Dodatecné Informace O Trajektovém Prístave Livorno

  Autopujcovne se nacházejí v peší vzdálenosti od prístavu. Taxíky jsou zvycejne k dispozici venku pred prístavem, u železnicné stanice a u hlavný autobusový zastávky. Ve meste se také nacházejí stanovište pro taxíky.

 • Ubytování v Livorno

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Livorno před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Livorno pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Livorno

Průvodce přístavem Livorno

Co dělat v Livornu?

Historie města je poměrně pestrá - z původní rybářské vesnice, přes získání statutu svobodného přístavu až k fašistické námořní základně během druhé světové války, kdy bylo město velmi bombardováno. To je i odpověď na otázku, proč se v Livornu nenachází tolik historických památek jako v jiných italských městech. Například městská katedrála, která tvoří součást náměstí Piazza Grande, byla během druhé světové války poškozena tak, že kdyby se v roce 1959 neprovedla její rekonstrukce, pravděpodobně by se tato unikátní stavba nezachovala pro další generace. K návštěvě lákají turisty i medicejské pevnosti - Fotezza Vecchia s dominantní věží Totta Matidla, Fortezza Nuova, která byla vybudována nad Královským kanálem. Návštěvníci projevují zájem i o další zajímavosti v podobě rybářských sklepů a celkovou benátskou atmosféru, o níž se Livorno zasloužilo mj. i díky čtvrti Venezia Nuova (česky: Nové Benátky), která je protkána vodními kanály. K dalším pamětihodnostem patří věž Torre del Fanale v blízkosti přístavu Porto Mediceo, náměstí Piazza Micheli s pomníkem Monumento dei Quattro Mori nebo železná konstrukce z přelomu 19. a 20. století, která je pojmenována Mercato Centrale. Milovníci obchodů s elegantním oblečením by neměli opomenout navštívit ulici Via Grande. Lov za suvenýry směřujte na velký trh, jenž v Livornu najdete pod názvem Mercatino Americano a kde koupíte téměř vše, dokonce i padák. Pokud sem míříte v létě, nenechte si ujít vyhlášený festival Effetto Venezia, který se koná každoročně a láká návštěvníky z celé Itálie i ze zahraničí.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.