Trajekt z Paros do Sifnosu

Linka Paros Sifnos spojuje Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Hellenic Seaways. Plavba probíhá 2 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 3 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Paros Sifnos se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Paros - Sifnos

  • Hellenic Seaways
    • 2 plavby týdně 3 hod
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Paros Sifnos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Paros Sifnos je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Paros

Paros je řecký ostrov uprostřed Egejského moře, je součástí skupiny ostrovů Kyklady. Leží na západ od Naxos, od kterého je oddělen asi 8 km širokým kanálem.
Hlavní město ostrova, Parikia, nachází se v zátoce na severozápadní straně ostrova, nachází se na místě starobylého hlavního města ostrova Paros. Přístav Parikie je hlavním centrem trajektových služeb ostrovů v Egejském moři.
Paros je známý pro svůj mramor, z něhož byly postavené velké budovy a vyřezané slavné sochy Řecka.
V naší době na ostrově najdete opuštěné mramorové lomy a doly, ale především Paros je známý jako populární turistická destinace.

Průvodce přístavem Sifnos

Sifnos je ostrov v řeckém souostroví Kyklad, který se nachází na jihovýchodě Serifos, západně od Antiparos a severovýchodě od Kimolos.
Sifnos s jeho jedinečnými a speciálními vlastnostmi je ideálním místem pro dovolenou v Řecku. V centru Sifnos najdete hlavní město Apollonia s výraznou "kykladskou" architekturou a množstvím kostelů.
Obecně platí, že Sifnos slibuje perfektní dovolenou na pláži, noční život, a možná nejlepší kuchyni v regionu.