Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Pembroke

 • Pembroke Trajektový Prístav Autem

  Z východu následujte M4 za Swansea, která prejde do A48 & potom do A40. Za St Clears & odbocte doleva na A477, která smeruje prímo do Pembroke & Pembroke Dock. Ze západu vezmete A4076 z Haverfordwestu & pak A477 do Neylandu. Pembroke Dock se nachází oproti Toll Bridge. Následujte informacné tabule do trajektového prístavu.

 • Pembroke Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanica Pembroke Dock se nachází blízko trajektového terminálu s pravidelnými vlakmi spolecností Wales a Border Trains. Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštivte naše stránky vlaku do Pembroke Dock anebo vlaku do Pembroke.

 • Pembroke Trajektový Prístav Adresa

  Pembroke Dock, Pembrokeshire, Wales, SA72 6TW

 • Ubytování v Pembroke

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Pembroke před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Pembroke pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Pembroke

Průvodce přístavem Pembroke

Průvodce přístavem Pembroke

Toto okouzlující město, obklopené historickou zdí, bylo založeno před více než 900 lety a je známé pro svůj Normandský palác - jeden z nejlepších v Británii a jeden z nejznámějších ve Walesu. Bylo to místo narození Jindřicha VII., zakladatele dynastie Tudorovců. Na hlavní ulici, která je ovládána gregoriánskými budovami, najdete spoustu obchodů, bank a restaurací. Na místním rybníku vidíte labutě, volavky, kachny a další vodní ptactva. A pokud budete mít štěstí, můžete dokonce vidět vydry.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.