COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Pesaro - Rab je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Itálie do Chorvatska

Provozovatelé trajektů na trase Pesaro - Rab

Trajekt z Pesaro do Rab

S Direct Ferries můžete porovnat trajekty z Itálie do Chorvatska na lince Pesaro - Rab pomocí našeho rychlého a snadného vyhledavače jízdného a dostupnosti volných míst.

Získejte aktuální palubní řády a cenové nabídky trajektu Pesaro - Rab se všemi společnostmi a porovnejte si je navzájem, abyste se mohli rozhodnout o ideální možnost pro Vaši cestu.

Získat cenovú nabídku nebo rezervovat si trajekt do Chorvatska nemůže být jednodušší. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si linku Pesaro - Rab z nabídky na levé straně, pak vybrat počet cestujících a kliknout na "hledat"!

Průvodce přístavem Pesaro

Pesaro je město v italském regionu Marche na pobřeží Jaderského moře. Rybářství, nábytkářský průmysl a cestovní ruch jsou hlavní přednosti místního hospodářství.
Operní skladatel Gioacchino Rossini se narodil v roce 1792 v Pesaru. Na oslavu této skutečnosti každý rok se tady uskutečňuje Rossini Opera Festival. Také na počest skladatele je založena konzervatoř, která nese jeho jméno.