Trajekt z Pireusu na Hydru

Linka Pireus Hydra spojuje Atény s Sarónske ostrovy. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Hellenic Seaways. Plavba probíhá 42 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina 5 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Pireus Hydra se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Pireus - Hydra

Průměrné ceny na trase Pireus Hydra

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných lístků zaplacené našimi zákazníky na této trase. Ceny jsou za osobu.

Průvodce přístavem Pireus

Řecké přístavní město Piraeus leží v Saronicském zálivu v oblasti Attiki a tvoří součást aténské městské oblasti, přičemž centrum Atén se od něj nachází asi 12 km. Středisko Piraeus je zpravidla přetíženo dopravou, kvůli čemuž není turisty vyhledávané. Oblast je vybavena tak, jak byste očekávali od města, které není turistické, tzn. banky, komerční budovy, pěší zóny, nákupní ulice atd. Okolí přístavu Zea Marina a přístavu Mikrolimano je pravděpodobně nejpřitažlivější částí města Piraeus s kvalitním výběrem restaurací, kaváren a barů.

Piraeus je hlavní přístav Řecka, je navíc největší v Evropě a třetí největší na světě. Není proto žádným překvapením, že se jedná o centrum řeckého námořního průmyslu se základnou jeho obchodního námořnictva. Po nedávné rekonstrukci se přístavní zařízení podstatně zlepšila a nyní zahrnují bankomaty, směnárny, restaurace, kavárny, bary a řadu cestovních kanceláří prodávajících palubní lístky. Destinace, kam trajekty směřují, jsou například ostrov Kréta, Kyklady, Dodekanské ostrovy, východní část Řecka a oblasti severního a východního Egejského moře.

Průvodce přístavem Hydra

Průvodce Hydrou