Trajekt z Pireusu do Patmosu

Trajektová trasa Pireus Patmos spojuje Atény s Dodekanézy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Blue Star Ferries se plaví 4 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 7 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Hellenic Seaways se plaví 3 krát za týden, plavba trvá od 7 hod 50 min.

Celkově je tu 7 plaveb týden na trase z Pireus Patmos mezi Atény a Dodekanézy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Pireus - Patmos

  • Blue Star Ferries
    • 4 plavby týdně 7 hod 30 min
    • Zjistit cenu
  • Hellenic Seaways
    • 3 plavby týdně 7 hod 50 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Pireus Patmos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Pireus Patmos je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Pireus

Piraeus se nachází na jižním pobřeží pevninského Řecka, asi 10 km od Atén.

Jedno z největších měst v Řecku, Piraeus, také má největší a nejrušnější trajektový přístav a funguje jako dopravní uzel, který spojuje s pevninou ostrovy v Egejském moři, stejně jako ostatní ostrovy ve Středozemním moři. Trajekty z Pireus převáží asi 20 milionů cestujících ročně.

Průvodce přístavem Patmos

Patmos je malý řecký ostrov v Egejském moři.
Patmos je jedním z nejvíce náboženských řeckých ostrovů, protože to je místo, kde bylo napsané Zjevení svatého Jana ("Apokalypsa").
V roce 1999 historické centrum města Chora spolu s klášterem svatého Jana a jeskyně Apokalypsy byly zařazeny do seznamu světového dědictví UNESCO.