COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Playa Santiago - San Sebastian de la Gomera je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Provozovatelé trajektů na trase Playa Santiago - San Sebastian de la Gomera

    • 14 Sailings Weekly 30 min
    • Get price

Trajekt z Playa Santiago do San Sebastian de la Gomera

Linka Playa Santiago San Sebastian de la Gomera spojuje La Gomera s La Gomera. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Fred Olsen Express. Plavba probíhá 14 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Playa Santiago San Sebastian de la Gomera se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem San Sebastian de la Gomera

Španělské město San Sebastian de la Gomera je hlavním městem ostrova La Gomera na Kanárských ostrovech. Díky své historické vazbě na objev Ameriky je také znám jako "Isla Colombina". Město se rozléhá kolem zálivu a pro turisty je zajímavé množství zachovaných památek jako například kostel Church of La Asuncion, the Pozo de la Aguada nebo středověká pevnost Torre del Conde (The Tower of the Count). Město San Sebastian de la Gomera je na turisty řádně připraveno díky škále rekreačních zařízení i služeb, zejména možnosti rozličných vodních sportů v okolí městského přístavu.

Náhledem do vnitrozemí objevíte mnoho turistických a cyklistických stezek, z nichž se můžete nejen těšit, ale hlavně je můžete využít k prozkoumání hornatého terénu ostrova La Gomera, a to společně s některými z jeho přírodních pokladů, mezi které se řadí mj. přírodní rezervace Majona a národní park Garajonay.

Kromě četných přejezdů na sousední ostrov Tenerife, které probíhají denně, jsou v nabídce přístavu také výlety katamaránem, a to kolem ostrova.