Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu San Sebastian de la Gomera

 • San Sebastian de la Gomera Trajektový Prístav Autem

  Prístav je asi 5 minut autem z mestského centra prez Avenida Marítima.

 • San Sebastian de la Gomera Trajektový Prístav Autobusem

  3 autobusové spoje prepájejí trajektový prístav La Gomera s dalšími místami na ostrove. Autobusová zastávka je blízko Waterfront Port Building.

 • San Sebastian de la Gomera Trajektový Prístav Taxi Služba

  V prístavu se nachází stanovište taxíku. Cesta taxíkem do San Sebastian mestského centra stojí približne 3 €. Ocekávejte, že budete platit kolem 40 € do severních a západních obcí na ostrove.

 • Ubytování v San Sebastian de la Gomera

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu San Sebastian de la Gomera před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v San Sebastian de la Gomera pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v San Sebastian de la Gomera

Průvodce přístavem San Sebastian de la Gomera

Průvodce přístavem San Sebastian de la Gomera

San Sebastian de la Gomera se nachází na východním pobřeží La Gomery v provincii Santa Cruz de Tenerife na Kanárských ostrovech (Španělsko). Sídliště bylo založeno v polovině 15. století Hernanem Perazou, San Sebastian de la Gomera se rychle vyvíjel jako město. O několik desetiletí později se město stalo prosperujícím obchodním přístavem. Kuchyň La Gomery, která se vyznačuje svou jednoduchostí, se může pochlubit několika místními specialitami, které jej odlišují od ostatních ostrovů, jako například "potaje de Berros" (potočnicová polévka) a "almogrote" (protlak z kozího sýra). Ostrov také nabízí slavný "Papas arrugadas" (vařené brambory) a "Vieja" (místní ryby). Mezitím palmový med se používá jako hlavní přísada pro širokou nabídku dezertů. Město má výborné podmínky pro turistiku. A díky své poloze na kopci Lomo de La Horca nabízí nádherný výhled na oceán.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.