COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Porto Empedocle - Lampedusa je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Sicílie do Pelagické ostrovy

Provozovatelé trajektů na trase Porto Empedocle - Lampedusa

    • 5 Sailings Weekly 4 hr 15 min
    • Get price
    • 6 Sailings Weekly 9 hr 10 min
    • Get price

Trajekt z Porto Empedocle do Lampedusa

Trajektová trasa Porto Empedocle Lampedusa spojuje Sicílie s Pelagické ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Liberty Lines Fast Ferries se plaví 5 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 4 hodin 15 minut. zatímco Trajekty společnosti Siremar se plaví 6 krát za týden, plavba trvá od 9 hodin 10 minut.

Celkově je tu 11 plaveb týden na trase z Porto Empedocle Lampedusa mezi Sicílie a Pelagické ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Lampedusa

Lampedusa je největším ostrovem italských Pelagských ostrovů, leží nejjižněji od Itálie uprostřed Středozemního moře, na jih od Sicílie. Lampedusa má 5800 obyvatelů, je 12 km dlouhá a 3 km široká.

Lampedusa je nejčastěji navštěvována milovníky přírody. Severní a západní pobřeží ostrova nejsou přístupné, ale na jeho východní a jihovýchodní straně jsou krásné písečné pláže.

Čisté nebe a krásná flora a fauna ostrova lákají sem potápěče, a milovníky procházek přitahují vrcholy Monte Rosso, Monte Nero a Monte Vulcano.

Určitě navštivte "Rabbit Island" ("Králičí ostrov"), který má jednou z nejkrásnějších pláží v celém Středomoří, a je blízko jižnímu pobřeží Lampedusy.