Trajekt z Porto Empedocle do Lampedusa

Linka Porto Empedocle Lampedusa spojuje Sicílie s Pelagické ostrovy. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Liberty Lines Fast Ferries. Plavba probíhá 5 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 4 hodin 15 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Porto Empedocle Lampedusa se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Porto Empedocle - Lampedusa

Průměrné ceny na trase Porto Empedocle Lampedusa

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Porto Empedocle Lampedusa je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Lampedusa

Lampedusa je největším ostrovem italských Pelagských ostrovů, leží nejjižněji od Itálie uprostřed Středozemního moře, na jih od Sicílie. Lampedusa má 5800 obyvatelů, je 12 km dlouhá a 3 km široká.

Lampedusa je nejčastěji navštěvována milovníky přírody. Severní a západní pobřeží ostrova nejsou přístupné, ale na jeho východní a jihovýchodní straně jsou krásné písečné pláže.

Čisté nebe a krásná flora a fauna ostrova lákají sem potápěče, a milovníky procházek přitahují vrcholy Monte Rosso, Monte Nero a Monte Vulcano.

Určitě navštivte "Rabbit Island" ("Králičí ostrov"), který má jednou z nejkrásnějších pláží v celém Středomoří, a je blízko jižnímu pobřeží Lampedusy.