Trajekt z Rhodes do Patmosu

Trajektová trasa Rhodes Patmos spojuje Dodekanézy s Dodekanézy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Blue Star Ferries se plaví 4 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 6 hodin 35 minut. zatímco Trajekty společnosti Dodekanisos Seaways se plaví 5 krát za týden, plavba trvá od 4 hod 5 min.

Celkově je tu 9 plaveb týden na trase z Rhodes Patmos mezi Dodekanézy a Dodekanézy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Rhodes - Patmos

Průměrné ceny na trase Rhodes Patmos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Rhodes Patmos je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Rhodes

Rhodos je ostrov v Řecku, který se nachází ve východní části Egejského moře, je největší z ostrovů Dodecanés.
Jako jedna z nejoblíbenějších destinací mezi turisty v Řecku, Rhodos je jedním z nejrušnějších řeckých ostrovů, také má velkou sbírku památek a krásné pláže.

Průvodce přístavem Patmos

Patmos je malý řecký ostrov v Egejském moři.
Patmos je jedním z nejvíce náboženských řeckých ostrovů, protože to je místo, kde bylo napsané Zjevení svatého Jana ("Apokalypsa").
V roce 1999 historické centrum města Chora spolu s klášterem svatého Jana a jeskyně Apokalypsy byly zařazeny do seznamu světového dědictví UNESCO.