Omlouváme se Ronne - Ystad služby již nejsou dostupné.
...

Trajekty do Ronne - Ystad

Linka Ronne - Ystad byla provozována společností BornholmerFærgen & Scandlines.

Trasa společnosti Ronne - Ystad již není k dispozici a v současnosti neexistuje přímé trajektové spojení mezi Bornholm a Švédsko. Prosím, prohlédněte si naše trasy, přístavy, destinace nebo stránky trajektových společností, abyste zjistili, zda existuje jiná možnost nebo klikněte na odkazy na této stránce pro další informace.

Nabízíme trajektové lístky na tisíckách trasách.

Průměrné ceny na trase Ronne Ystad

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Ronne Ystad je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Ronne

Ronne je město v Dánsku, na ostrově Bornholm v Baltském moři.
Asi 800-900 let zpátky, mohly lodě relativně bezpečné ukotvit se mezi dvěma útesy, které se nacházejí v moři na severu a jihu města Ronne. Tady i vznikl přístav a město. Nejstarší částí přístavu je idylický Badehavn, přímo pod kostelem Sv. Mikuláše. V 13. století byla stará kaple postavena na kopci nad pobřeží.
Jako provinční město, Ronne je přinejmenším 675 roků staré a dnes město je obchodním a administrativním centrem, stejně jako centrem pro veřejné služby s nemocnicí a úrazovým oddělením, policejní stanicí, soudem a odbornou školou.
V Ronne najdete rybářský průmysl a další průmyslová odvětví, která patří mezi lídry na světovém trhu ve svém oboru.

Průvodce přístavem Ystad

Ystad je švédské město v provincii Skåne v jižním Švédsku. Nejstarší zmínky o Ystad sahají až do 12. století, kdy rybářské rodiny začali se usazovat v ústí Vassa. Rybolov sledě byl hlavním zdrojem obchodu. Žádné jiné město ve Skandinávii a jenom několik měst v Evropě se mohou pochlubit takovým kompletním a "živým" obrazem minulosti jako Ystad. Mnoho z 300 podstávkových domů sahají až do 16. století. Archeologická společnost Ystad byla založena v roce 1907, kdy byl klášter zachován pro příští generace. Z Ystad plují trajekty na Bornholm a do Swinoujscie. Město je také spojené po železnici s Malmö, Kodaní a Simrishamnem.