Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Rotterdam

 • Rotterdam Trajektový Prístav Autem

  Terminál v Europoortu se nachází približne 37 km od centra Rotterdamu, anebo asi jednu hodinu jízdy autem. Když pricházíte do Rotterdamu, následujte informacné tabule do 'Europoort'. V oblasti Europoort, jenom následujte tabule do 'Engeland' a 'P&O Ferries'. Prístavné císlo (Havennummer) P&O Ferries je 5805.

 • Rotterdam Trajektový Prístav Vlakem

  Velké centrum Rotterdamu je ohraniceno hlavním železnicním terminálem, Centraal Station , která je centrem užitecného systému tramvaju a metra

 • Rotterdam Trajektový Prístav Autobusem

  Ze železnicné stanice Rotterdam Central do Europoortu odjezd je v 17:00 hodin z "Eurolines" autobusové zastávky v Kruispleinu. Ze železnicné stanice Amsterdam do Europoortu odjezd je v 17:00 hodin ze zastávky H3. Z Europoortu do železnicné stanice Rotterdam Central odjezd je po príjezdu lode.

 • Rotterdam Trajektový Prístav Adresa

  Luxembourg Weg No. 2, 3198 LG Europoort, Netherlands

 • Ubytování v Rotterdam

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Rotterdam před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Rotterdam pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Rotterdam

Průvodce přístavem Rotterdam

Průvodce přístavem Rotterdam

Rotterdam, který se nachází v provincii Jižní Holandsko, je druhé největší město v Nizozemsku (po Amsterdamu). Město má největší přístav v Evropě a až do nedávné doby to byl největší přístav na světě. Rotterdam, který se nachází na břehu řeky Nieuwe Maas, byl založen v polovině 13. století, poté, co byla vybudována přehrada na řece Rott. V průběhu staletí Rotterdam vyrostl od rybářské vesnice do mezinárodního centru obchodování, dopravy, průmyslu a distribuci. Na začátku druhé světové války 14. května 1940 bylo město téměř celé zničené německým bombardováním. To vysvětluje, proč téměř žádné předválečné budovy nejsou v této části Rotterdamu. Po válce byla věnována zvýšená pozornost k obnově zničených budov.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.