Trajekt ze San Sebastian de la Gomery do Los Cristianosu

Trajektová trasa San Sebastian de la Gomera Los Cristianos spojuje La Gomera s Tenerife a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Naviera Armas se plaví 3 krát za den s dobou trvání plavby kolem 1 hodina. zatímco Trajekty společnosti Fred Olsen Express se plaví 4 krát za den, plavba trvá od 50 min.

Celkově je tu 49 plaveb týden na trase z San Sebastian de la Gomera Los Cristianos mezi La Gomera a Tenerife. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase San Sebastian de la Gomera - Los Cristianos

Průměrné ceny na trase San Sebastian de la Gomera Los Cristianos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase San Sebastian de la Gomera Los Cristianos je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem San Sebastian de la Gomera

Město San Sebastian de la Gomera se nachází na španělském ostrově La Gomera, je to hlavní město ostrova a navíc domov tamního přístavu. La Gomera patří do souostroví Kanárských ostrovů, přičemž se jeho přístav nachází na trase na ostrovy Tenerife, La Palma a El Hierro. Město má zajímavou minulost a je považováno za stěžejní kulturní a obchodní centrum na ostrově. I Krištof Kolumbus strávil čas na tomto ostrově, město San Sebastian de la Gomera pro něj představovalo výchozí bod na cestě k objevení Ameriky. Mezi populární zajímavosti města patří Torre del Conde, středověká pevnost a nejstarší dochovaná stavba na ostrově. Zajímavý je také Kostel Nanebevzetí Panny Marie, muzeum náboženského umění z 16. až 19. století a Kaple sv. Sebastiana, která byla postavena kolem roku 1530. Oblíbená je také studna Casa de la Aguada, z níž, podle pověsti, vzal Krištof Kolumbus vodu a křtil s ní nově objevený kontinent.

Trajekty z přístavu vyplouvají do Los Cristianos, Santa Cruz de La Palma a Valverde.

Průvodce přístavem Los Cristianos

Španělské město Los Cristianos je jedním z nejoblíbenějších letovisek na ostrově Tenerife, který je jedním z Kanárských ostrovů. Městské pláže jsou krásné a vždy plně obsazené. Přístav v Los Cristianos nabízí rybářské vyjížďky, výletní plavby či dopravu na nedaleký ostrov La Gomera, kde jsou ideální podmínky na potápění. Historicky se nejprve jednalo o malé rybářské městečko, které se v posledních desetiletích těšilo značnému růstu a rozvoji, což mělo přilákat turisty. Pěší zóna města, která lemuje pláž, představuje místo, kde se toho mnoho děje. Po dlouhé promenádě najdete restaurace, bary a kavárny, vše s příjemným posezením a mezinárodní kuchyní. Kousek opodál najdete exkluzivní butiky nebo i obchůdky, kde nakoupíte za rozumné ceny.

Z přístavu plují trajekty do destinací jako Valverde, San Sebastian de la Gomera, Santa Cruz de La Palma.