COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Santa Cruz de La Palma - Arrecife je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z La Palmy do Lanzarote

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Santa Cruz de La Palma - Arrecife

    • 1 Sailing Weekly 30 hr
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 30 hr
    • Get price

Trajekt z Santa Cruz de La Palma do Arrecife

Trajektová trasa Santa Cruz de La Palma Arrecife spojuje La Palma s Lanzarote a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Naviera Armas se plaví 1 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 30 hodin. zatímco Trajekty společnosti Trasmediterranea se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 30 hodin.

Celkově je tu 2 plaveb týden na trase ze Santa Cruz de La Palmy Arrecife mezi La Palma a Lanzarote. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Santa Cruz de La Palma

Santa Cruz de la Palma (španělsky "Svatý kříž") se nachází ve východní části ostrova La Palma, v provincii Santa Cruz de Tenerife na Kanárských ostrovech (Španělsko).
Město založil Alonso Fernández de Lugo 03.05.1493. Původně sloužilo jako přístavní město pro spojovací cesty v Severní a Jižní Americe, a vývoz zboží, jako je cukrová třtina. Město bylo osídleno piráty a později bylo přestavěno a opevněno proti budoucím útokům pirátů.
Tato slavná minulost zakotvila se v historické čtvrti Santa Cruz de la Palma v dědictví drahých paláců, koloniálních budov a domů s typickými prvky lidové architektury na Kanárských ostrovech, například dřevěnými balkony.


Průvodce přístavem Arrecife

Arrecife je město na Kanárských ostrovech (Španělsko), které se nachází na východě ostrova Lanzarote. Je hlavním městem ostrovu z roku 1852.
Arrecife se poprvé objevilo na mapách v 15. století jako malý rybářský přístav a jeho námořní kořeny stále se odráží ve staré části města. Přibližně polovina obyvatel ostrova žije v Arrecife. Nad městem, které lze popsat jako živé, přátelské a nenáročné, tyčí se Grand Hotel - nejvyšší budova na Lanzarote.
Arrecife se stal hlavním městem ostrova Lanzarote v polovině 19. století. Jeho jméno pochází z množství útesů a ostrůvků podél pobřeží, které tvoří nádherný výhled na promenádu u moře​​.
To je hlavní obchodní čtvrť na ostrově a jeho hlavní ulice Castillo y León má širokou nabídku obchodů a kaváren.