Trajekt ze Santa Cruz de Tenerife do Las Palmasu

Trajektová trasa Santa Cruz de Tenerife Las Palmas spojuje Tenerife s Gran Canaria a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Trasmediterranea se plaví 1 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 8 hodin 1 minuta. zatímco Trajekty společnosti Naviera Armas se plaví 6 krát za den, plavba trvá od 1 hod 50 min.

Celkově je tu 43 plaveb týden na trase z Santa Cruz de Tenerife Las Palmas mezi Tenerife a Gran Canaria. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Santa Cruz de Tenerife - Las Palmas

Průměrné ceny na trase Santa Cruz de Tenerife Las Palmas

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Santa Cruz de Tenerife Las Palmas je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife je španělské město na ostrově Tenerife, na Kanárských ostrovech (Španělsko).
Historie Santa Cruz de Tenerife sahá o něco déle než 400 let. Ve skutečnosti, navzdory tomu, že Alonso Fernandez de Lugo přistál na tomto pobřeží již v 1494 roce, město se nezačalo vyvíjet v průběhu dalšího století. Přístavní město sloužilo jako motor růstu a proměnilo město do druhého nejlidnatějšího na Kanárských ostrovech.
Kolem přístavu je městská trasa rozdělena do bulvárů a širokých tříd vyznačených prominentním dědictvím modernistické architektury. V centru města v blízkosti moře je Plaza de España na místě bývalého hradu San Cristóbal.
Nakupování je zde vynikající a většina návštěvníků začíná svou nákupní cestu z oblasti Španělska u moře.

Průvodce přístavem Las Palmas

Španělské město Las Palmas de Gran Canaria je hlavním městem ostrova Gran Canaria na Kanárských ostrovech. Město leží v severovýchodní části ostrova, v okolí jsou dvě zátoky a mnoha krásných pláží. Las Palmas de Gran Canaria bylo založeno v roce 1478 a má významné kulturní i historické dědictví, které se primárně soustředí ve čtvrti Vegueta, což je nejstarší část města, která byla v roce 1990 připsána na Seznam světového dědictví UNESCO. Součástí tohoto města je také jeden z nejdůležitějších přístavů v Evropě - Puerto de la Luz - to pomáhá dodat městu kosmopolitní ráz. Tamní nabídka služeb a atrakcí je pestrá, nedaleko centra města však turisté najdou neskutečné pláže s křišťálově čistou vodou.

Las Palmas spojuje několik ostrovů (Fuerteventura, Lanzarote, La Palma, Tenerife) a také jih Španělska (Huelva a Cádiz).