Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Santa Teresa di Gallura

 • Santa Teresa di Gallura Trajektový Prístav Autem

  Santa Teresa di Gallura se nachází na severním výbežku ostrova Sardínia. Z Porto Torres se mužete vydat po dálnici na severu ostrova. Z Olbie jedte po SS125 následujíc smer na Arzachena – Palau. Na rozdvojení smerem na Palau odbocte doleva na Santa Teresa di Gallura a následujte cestu po dobu 23Km. Z Cagliari jedte po SS131 až do Sassari. Pred vstupem do mestského centra odbocte exitem 'Sassari Latte Dolce' a následujte smer 'Platamona-Castelsardo', který vede na pobrežní cestu Porto Torres-Santa Teresa. Z Alghero se vydejte po 291 až do Sassari (35Km), pak jedte na Porto Torres (SS131 po dobu 19km) a pak následujte nahoruuvedenou dálnici na severu ostrova. Z prístavu Olbia je dobre znacená a vzdálena kolem 45 minut autem.

 • Santa Teresa di Gallura Trajektový Prístav Vlakem

  V Santa Teresa di Gallura se nenachází žádná vlaková stanice. Nejbližší vlaková stanice je v Palau. Pro další informace navštívte web stránku Trenitalia.

 • Santa Teresa di Gallura Trajektový Prístav Adresa

  Località Terravecchia, Santa Teresa Gallura, Sardinia 07028

 • Ubytování v Santa Teresa di Gallura

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Santa Teresa di Gallura před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Santa Teresa di Gallura pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Santa Teresa di Gallura

Průvodce přístavem Santa Teresa di Gallura

Průvodce přístavem Santa Teresa di Gallura

Město stojí na krátkém výběžku s výhledem na průliv Bonifacio. Pobřežní letovisko Santa Teresa di Gallura se vyznačuje velmi spořádaným centrem města, s jeho pravidelnými cestami, které byly postaveny od založení města v roce 1808 Piedmontese. V posledních několika desetiletích tato rybářská vesnice byla přeměněna na krásné pobřežní město, které láká tisíce turistů ročně. Město je známé pro své pláže, pobřeží s křišťálově čistou vodou s jemným bílým pískem v bezprostřední blízkosti města. Santa Teresa je také významný přístav, který se nachází v hlubokém fjordu. Kromě přístaviště rybářských plavidel, existuje i řada přístavišť pro výletní lodě, stejně jako přistav pro trajekty plující mezi Sardinií a Bonifacio.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.