COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sassnitz - Trelleborg je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Sassnitz do Trelleborg

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Německa do Švédsko

Provozovatelé trajektů na trase Sassnitz - Trelleborg

Trajekt z Sassnitz do Trelleborg

S Direct Ferries můžete porovnat trajekty z Německa do Švédsko na lince Sassnitz - Trelleborg pomocí našeho rychlého a snadného vyhledavače jízdného a dostupnosti volných míst.

Dostáváme aktuální ceny na trajekty Sassnitz - Trelleborg přímo z rezervačních systémů lodních společností a porovnáváme všechny možnosti, abyste si našli nejlepší nabídku pro Vaši cestu. Získat si cenu a rezervovat trajekt do Švédska nemůže být jednodušší!

Získat cenovú nabídku nebo rezervovat si trajekt do Švédska nemůže být jednodušší. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si linku Sassnitz - Trelleborg z nabídky na levé straně, pak vybrat počet cestujících a kliknout na "hledat"!

Průvodce přístavem Sassnitz

Město Sassnitz je oblíbené přístavní město a pobřežní středisko, které se nachází na poloostrově Jasmund v Německu. Je také vstupní branou do národního parku Jasmund, který je nejmenším národním parkem v Německu. Park má unikátní křídové útesy, které inspirovaly umělce jako Casper David Friedrich. Centrum národního parku je od roku 2004 v Konigsstuhl. Existují dva směry, které návštěvníkům poskytují pohled na přírodní svět tamního parku - prvním je křídlové Baltské moře a druhým jsou bukové lesy. Zajímavé je také rybářské a přístavní muzeum (Fishing and Harbour Museum), které mapuje historii rybolovu na ostrově Rügen a starého přístavu Sassnitz. Kromě výletních a rybářských lodí se v přístavu mohou návštěvníci seznámit s britskou ponorkou HMS Otus a pobřežní nákladní lodí nazvanou Annemarie, která byla v roce 2007 přestavěna na plavidlo převážející osoby.

Díky dobrému propojení s vnitrozemím a geografické blízkosti ke Skandinávii, Rusku a pobaltským státům je přístav Sassnitz důležitým centrem pro mezinárodní osobní a nákladní dopravu.


Průvodce přístavem Trelleborg

Trelleborg je nejjižnější město Švédska a jeho historii je možné sledovat až do 13. století, kdy bylo město představeno jako svatební dar švédskému princi Valdemarovi, a to od dánské královské rodiny. Město si posléze vzali Dánové zpět, kteří zde vládli až do roku 1658, kdy se město vrátilo opět pod švédské vedení. Dnes město často navštěvují lidé, kteří cestují mezi Švédskem a Německem, a to kvůli trajektům, které vyplouvají z přístavu a míří do měst Rostock, Sassnitz, Lübeck a Travemünde. Tyto trajektové trasy začaly fungovat v roce 1897 linkou Sassnitz, trasa do Travemünde byla založena v roce 1962, cesta do bývalého východoněmeckého města Rostock vznikla po pádu Berlínské zdi v roce 1989. Trajekty, které plují na těchto trasách, mohou přepravovat jak pasažéry, automobily, tak těžké nákladní vozy, které jsou obvykle na cestě po Evropě. V roce 1917 přijel Lenin trajektem ze Sassnitzu do Trelleborgu, aby stal v čele revoluce.