Sassnitz
Trelleborg
Trajekty do Švédsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Sassnitz do Trelleborg

Linka Sassnitz Trelleborg spojuje Německo s Švédsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, FRS Baltic. Plavba probíhá 11 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 2 hodin 25 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Sassnitz Trelleborg se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Alternativy trajektů z Sassnitz do Trelleborg

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Německa do Švédsko
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Sassnitz do Trelleborg?

Doba plavby trajektem z Sassnitz do Trelleborg je přibližně 2h 25m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Sassnitz a Trelleborg?

Existuje 1 trajektový operátor pro Sassnitz až Trelleborg a toto je
  • FRS Baltic

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Sassnitz do Trelleborg?

Rezervujte si trajekty z Sassnitz do Trelleborg prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Průvodce přístavem Sassnitz

Město Sassnitz je oblíbené přístavní město a pobřežní středisko, které se nachází na poloostrově Jasmund v Německu. Je také vstupní branou do národního parku Jasmund, který je nejmenším národním parkem v Německu. Park má unikátní křídové útesy, které inspirovaly umělce jako Casper David Friedrich. Centrum národního parku je od roku 2004 v Konigsstuhl. Existují dva směry, které návštěvníkům poskytují pohled na přírodní svět tamního parku - prvním je křídlové Baltské moře a druhým jsou bukové lesy. Zajímavé je také rybářské a přístavní muzeum (Fishing and Harbour Museum), které mapuje historii rybolovu na ostrově Rügen a starého přístavu Sassnitz. Kromě výletních a rybářských lodí se v přístavu mohou návštěvníci seznámit s britskou ponorkou HMS Otus a pobřežní nákladní lodí nazvanou Annemarie, která byla v roce 2007 přestavěna na plavidlo převážející osoby.

Díky dobrému propojení s vnitrozemím a geografické blízkosti ke Skandinávii, Rusku a pobaltským státům je přístav Sassnitz důležitým centrem pro mezinárodní osobní a nákladní dopravu.


Průvodce přístavem Trelleborg

Trelleborg je nejjižnější město Švédska a jeho historii je možné sledovat až do 13. století, kdy bylo město představeno jako svatební dar švédskému princi Valdemarovi, a to od dánské královské rodiny. Město si posléze vzali Dánové zpět, kteří zde vládli až do roku 1658, kdy se město vrátilo opět pod švédské vedení. Dnes město často navštěvují lidé, kteří cestují mezi Švédskem a Německem, a to kvůli trajektům, které vyplouvají z přístavu a míří do měst Rostock, Sassnitz, Lübeck a Travemünde. Tyto trajektové trasy začaly fungovat v roce 1897 linkou Sassnitz, trasa do Travemünde byla založena v roce 1962, cesta do bývalého východoněmeckého města Rostock vznikla po pádu Berlínské zdi v roce 1989. Trajekty, které plují na těchto trasách, mohou přepravovat jak pasažéry, automobily, tak těžké nákladní vozy, které jsou obvykle na cestě po Evropě. V roce 1917 přijel Lenin trajektem ze Sassnitzu do Trelleborgu, aby stal v čele revoluce.


Sassnitz do Trelleborg Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 22/07/2024 a 28.07.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
FRS Baltic 08:00 10:25 2 hodin 25 minut Každý den
FRS Baltic 14:55 17:20 2 hodin 25 minut Každý den

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.