Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Trelleborg

 • Trelleborg Trajektový Prístav Autem

  Trelleborg je vzdálený približne 35 km z Malmo a 65 km z Ystadu. Trajektový terminál jako taký je méne než 1 km od mestského centra. Z Malmo se vydejte po ceste E22/E6, která Vás dovede prímo do terminálu. Z Ystadu jedte po ceste 9, která Vás dovede prímo do terminálu.

 • Trelleborg Trajektový Prístav Vlakem

  Dobré vlakové spoje jezdí z Trelleborgu do celého Svédska. Z Malmö se vydejte vlakem Skanetrafiken do Trelleborg Övre. Ze stanice mužete jít pešky do prístavu 10 minut anebo mužete cestovat autobusem.

 • Trelleborg Trajektový Prístav Adresa

  TT Line Travemündebron, 23122 Trelleborg, Sweden Scandlines Kontinentplan, 23123 Trelleborg, Sweden

 • Ubytování v Trelleborg

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Trelleborg před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Trelleborg pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Trelleborg

Průvodce přístavem Trelleborg

Co dělat v Trelleborgu?

Trelleborg nepatří mezi ta města, kde nevíte, kam dřív zajít. Obyvatelé zde vedou jednoduchý život, kdy základní příjmy pochází z přístavu a mezi hlavní zábavu se považují procházky malebnou krajinou. Památky jsou jedinečné a důstojné, zobrazují zjednodušenou povahu, která půvabné pobřežní město definuje - pozoruhodná architektura či archaické stavby představují historii Trelleborgu. Více z minulosti země se dozvíte v muzeu s mnoha artefakty, které za posledních pár let přilákaly mnoho návštěvníků. Během procházky po útulných ulicích přijde vhod jedna z místních kaváren. Milovníci golfu stráví pravděpodobně alespoň chvilku na jednom z nejlepších hřišť v jižním Švédsku. Osmnáct jamek může jednoho vysílit, proto se v okolí nachází nejedna restaurace, a to nejen s vynikajícím tradičním švédským jídlem.

Jaká je doprava v Trelleborgu?

Město je dostatečně malé a díky své kompaktnosti se dá celé projít pěšky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.