COVID-19 Update Due to exceptional demand relating to Covid-19, and to ensure we help those customers that are sailing in the next 72 hours, we will be closing our customer service phone lines and handling all queries electronically. For any customer service enquiry please use our online contact form. Please note, we will deal with all enquiries based on sailing date priority so bear with us if your sailing is further in the future. We appreciate your understanding and support during these exceptional circumstances.

Scoot Fast Cruises

Scoot Fast Cruises je vedoucím trajektovým provozovatelem v Indonésii, specializujícím se na plavby mezi ostrovy Bali, Lombok, Gili Trawangan a Gili Air.

Od roku 2004, kdy byla Scoot Fast Cruises založena, se stala nejvíce oceňovanou trajektovou společností v Indonésii, přičemž za posledních 5 let získala titul "nejvýznamnějšího provozovatele". K zisku tohoto působivého ocenění přispěl vyhovující jízdní řád, 40 let zkušeností v cestovním ruchu, a zároveň vynikající úroveň zákaznických služeb.

Scoot Fast Cruises, jakož i název společnosti napovídá, využívá vysokorychlostní plavidla, včetně moderních a luxusních katamaránů a různých rychlých člunů, které jsou všechny plně vybaveny nejnovějšími technologiemi, což napomáhá společnosti k těm nejlepším bezpečnostním standardům.

Stejně jako spolehlivou trajektovou přepravu nabízí společnost skvělé slevy na šnorchlování, ubytování a výlety po ostrově, přičemž využívá svou loď se skleněným dnem, která je ideální pro zkoumání množství barevnějších ryb a korálových útesů.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Scoot Fast Cruises, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Scoot Fast Cruises. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Scoot Fast Cruises s alternativními trajektovými operátory.