COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Scoot Fast Cruises

Scoot Fast Cruises je vedoucím trajektovým provozovatelem v Indonésii, specializujícím se na plavby mezi ostrovy Bali, Lombok, Gili Trawangan a Gili Air.

Od roku 2004, kdy byla Scoot Fast Cruises založena, se stala nejvíce oceňovanou trajektovou společností v Indonésii, přičemž za posledních 5 let získala titul "nejvýznamnějšího provozovatele". K zisku tohoto působivého ocenění přispěl vyhovující jízdní řád, 40 let zkušeností v cestovním ruchu, a zároveň vynikající úroveň zákaznických služeb.

Scoot Fast Cruises, jakož i název společnosti napovídá, využívá vysokorychlostní plavidla, včetně moderních a luxusních katamaránů a různých rychlých člunů, které jsou všechny plně vybaveny nejnovějšími technologiemi, což napomáhá společnosti k těm nejlepším bezpečnostním standardům.

Stejně jako spolehlivou trajektovou přepravu nabízí společnost skvělé slevy na šnorchlování, ubytování a výlety po ostrově, přičemž využívá svou loď se skleněným dnem, která je ideální pro zkoumání množství barevnějších ryb a korálových útesů.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Scoot Fast Cruises, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Scoot Fast Cruises. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Scoot Fast Cruises s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Scoot Fast Cruises