Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Scrabster

 • Scrabster Trajektový Prístav Autem

  Trajektový Terminál Scrabster se nachází v Scrabster na severním pobreží Skotska, 1 1/2 míle od Thurso, 22 1/2 míle od Wick a 112 míl od Inverness.

 • Scrabster Trajektový Prístav Vlakem

  Scotrail provozuje pravidelné železnicné spoje z Thurso do Inverness a Wick. Vlaková stanice Thurso se nachází asi 2 mile od terminálu. Pro více informací, prosím navštivte naši stránku vlaku do Skotska.

 • Scrabster Trajektový Prístav Adresa

  Queen Elizabeth Pier, Scrabster, Caithness, KW14 7UT, United Kingdom

 • Ubytování v Scrabster

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Scrabster před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Scrabster pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Průvodce přístavem Scrabster

Průvodce přístavem Scrabster

Scrabster je nejsevernější město Skotské pevniny, a domov pro nejsevernější nádraží v zemi. Přístav Scrabster je nejdůležitějším pro skotské odvětví rybolovu. Vikingové zde přistál již v 900 r., a používali ústí jako přístav a rybářské základny. Po vystěhování Vikingů, město i nadále porostlo kvůli rybolovu a obchodu. Málo je ponecháno z doby jeho prvních roků, kromě kostela svatého Petra (nyní stojí bez střechy), který byl založen v roce 1220. V roce 1798 Sir John Sinclair postavil nové město na jihu a na západě Starého města s širokou dopravní sítí. V roce 1850 byl Scrabster nejdůležitějším přístavem země.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.