Sea Dreams
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Sea Dreams

Sea Dreams je trajektová společnost se sídlem na Dodekanskych ostrovech v Řecku, která nabízí meziostrovní trasy a mezinárodní plavby na Marmaris na turecké riviéře, také známé jako Tyrkysové pobřeží.

Historie společnosti je již od roku 1960 propojena s ostrovem Rhodos, s loděmi plujícími na sousední ostrov Symi již od zahájení svého provozu. V roce 1994 se začaly plavit i do Turecka. Společnost také vlastní množství mezinárodních bezpešnostných certifikátů, což znamená, že cestující jsou určitě v bezpečných rukou.

Vlajková loď flotily je Symi, která je v podstatě výletní lodí, která propojuje ostrovy Symi a Rhodos. S celkovou kapacitou 800 pasažérů a 60 vozidel se může pochlubit také klimatizací, snack barem, televizní místností a živou hudbou. Na ostrov Marmaris se dostanete lodí King Saron, což je moderní a stylový katamarán, který nabízí velkou vnější plošinu s výhledem na Egejské moře i bar, který nabízí různé občerstvení a má kapacitu 510 pasažérů.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Sea Dreams, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Sea Dreams. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Sea Dreams s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Na palubě Sea Dreams

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.