COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sea Dreams

Sea Dreams je trajektová společnost se sídlem na Dodekanskych ostrovech v Řecku, která nabízí meziostrovní trasy a mezinárodní plavby na Marmaris na turecké riviéře, také známé jako Tyrkysové pobřeží.

Historie společnosti je již od roku 1960 propojena s ostrovem Rhodos, s loděmi plujícími na sousední ostrov Symi již od zahájení svého provozu. V roce 1994 se začaly plavit i do Turecka. Společnost také vlastní množství mezinárodních bezpešnostných certifikátů, což znamená, že cestující jsou určitě v bezpečných rukou.

Vlajková loď flotily je Symi, která je v podstatě výletní lodí, která propojuje ostrovy Symi a Rhodos. S celkovou kapacitou 800 pasažérů a 60 vozidel se může pochlubit také klimatizací, snack barem, televizní místností a živou hudbou. Na ostrov Marmaris se dostanete lodí King Saron, což je moderní a stylový katamarán, který nabízí velkou vnější plošinu s výhledem na Egejské moře i bar, který nabízí různé občerstvení a má kapacitu 510 pasažérů.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Sea Dreams, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Sea Dreams. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Sea Dreams s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Na palubě Sea Dreams

Všechny trasy Sea Dreams