Sindo Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Sindo Ferry

Společnost Sindo Ferry propojuje Singapur s ostrovy Riau v Indonésii.

Sindy Ferry (název vznikl po nabytí společnosti Penguin Ferry Services v roce 2011) je v současné době největší singapurskou trajektovou společností.

Z trajektových terminálů v Harbourfront Centre a Tanah Merah plují lodě Sindo Ferries každý den do přístavů na ostrově Batam - Batam Centre, Sekupang a Waterfront, jakož i do přístavu Tanjung Balai na ostrově Great Karimun a Tanjung Pinang na ostrově Bintan.

Jako součást regionální sítě rekreačních společností má Sindo Ferry více než 20leté zkušenosti v oblasti osobní trajektové přepravy a svým zákazníkům neustále poskytuje ty nejlepší cestovatelské zážitky.

Svou vynikající pověst si společnost šindel zasloužila i tím, že disponuje jednou z nejmodernějších flotil osobních trajektů a pravidelně investuje do svého stávajícího lodního parku sestávající z 13 lodí, aby byla přeprava cestujících ještě více pohodlná, úsporná a rychlá.

Všechny sind trajekty jsou plně certifikovány, dobře udržované, s pohodlnými prostory na sezení a s nosností od 150 do 300 cestujících.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Sindo Ferry s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Sindo Ferry s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.