COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sindo Ferry

Společnost Sindo Ferry propojuje Singapur s ostrovy Riau v Indonésii.

Sindy Ferry (název vznikl po nabytí společnosti Penguin Ferry Services v roce 2011) je v současné době největší singapurskou trajektovou společností.

Z trajektových terminálů v Harbourfront Centre a Tanah Merah plují lodě Sindo Ferries každý den do přístavů na ostrově Batam - Batam Centre, Sekupang a Waterfront, jakož i do přístavu Tanjung Balai na ostrově Great Karimun a Tanjung Pinang na ostrově Bintan.

Jako součást regionální sítě rekreačních společností má Sindo Ferry více než 20leté zkušenosti v oblasti osobní trajektové přepravy a svým zákazníkům neustále poskytuje ty nejlepší cestovatelské zážitky.

Svou vynikající pověst si společnost šindel zasloužila i tím, že disponuje jednou z nejmodernějších flotil osobních trajektů a pravidelně investuje do svého stávajícího lodního parku sestávající z 13 lodí, aby byla přeprava cestujících ještě více pohodlná, úsporná a rychlá.

Všechny sind trajekty jsou plně certifikovány, dobře udržované, s pohodlnými prostory na sezení a s nosností od 150 do 300 cestujících.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Sindo Ferry s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Sindo Ferry s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.