COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sky Marine

Sky Marine, dříve známý jako Dodekanéští létající delfíni, spojuje turecká města Fethiye a Bodrum s řeckými ostrovy Rhodos a Kos v souostroví Dodekanés.

Sky Marine používá vysokorychlostní křídlové křídlo zvané Ibiscus, které se může pochlubit maximální rychlostí třicet dva uzlů. Dokáže přepravit přes sto třicet cestujících a byl navržen s komplexní řadou bezpečnostních a telekomunikačních zařízení, které zajišťují, že každá plavba bude rychlá, pohodlná a zcela bez stresu.

Při cestování se Sky Marine je ostrov Rhodos, ležící něco málo přes sedmnáct kilometrů od tureckého pobřeží, jen hodinu a půl cesty z Fethiye.

Společnost nabízí jedny z nejrychlejších trajektových přejezdů v Řecku, takže už nemůže být snazší přeskočit mezi krásnými Dodekanéskými ostrovy a některými z nejmalebnějších přístavních měst na tyrkysovém pobřeží v jihozápadním Turecku.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Sky Marine s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Všechny trasy Sky Marine