Sky Marine
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Sky Marine

Sky Marine, dříve známý jako Dodekanéští létající delfíni, spojuje turecká města Fethiye a Bodrum s řeckými ostrovy Rhodos a Kos v souostroví Dodekanés.

Sky Marine používá vysokorychlostní křídlové křídlo zvané Ibiscus, které se může pochlubit maximální rychlostí třicet dva uzlů. Dokáže přepravit přes sto třicet cestujících a byl navržen s komplexní řadou bezpečnostních a telekomunikačních zařízení, které zajišťují, že každá plavba bude rychlá, pohodlná a zcela bez stresu.

Při cestování se Sky Marine je ostrov Rhodos, ležící něco málo přes sedmnáct kilometrů od tureckého pobřeží, jen hodinu a půl cesty z Fethiye.

Společnost nabízí jedny z nejrychlejších trajektových přejezdů v Řecku, takže už nemůže být snazší přeskočit mezi krásnými Dodekanéskými ostrovy a některými z nejmalebnějších přístavních měst na tyrkysovém pobřeží v jihozápadním Turecku.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Sky Marine s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Na palubě Sky Marine

Sky Marine routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.