Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Štokholm

 • Stockholm Trajektový Prístav Autem

  Stockholm Frihamnen Používá se pro trajekty do/z Rigy, z Nortull a Roslagstull následujte smer E20 a potom informacné tabule do Frihamnen. Odbocte doleva smerem na Tegeluddsvägen a následujte tabule na terminál Frihamnen. Stockholm Vartahamnen Používa se pro trajekty do/z Fínska/Estonska, z Nortull a Roslagstull následujte informacné tabule E20 a pak tabule do Vartahamnen. Zabocte doleva na Tegeluddsvagen a potom približne po 1 km zabocte doleva smerem na Sodra Hamnvagen a následujte tabule do terminálu Vartahamnen.

 • Stockholm Trajektový Prístav Vlakem

  Hlavní železnicná stanice v Stockholmu má velmi dobré spojení do a z ruzných lokalit ve Svédsku a není daleko od trajektového prístavu prostredíctvím síte metra. Pro terminál Stockholm Frihamnen, vystupte v 'Gardet', který se nachází približne 500 metru od prístavu. Pro Stockholm Vartahamnen terminál, vystupte v Ropsten, který je približne 900 metru vzdálený od prístavu.

 • Stockholm Trajektový Prístav Adresa

  Frihamnsterminalen, Frihamnen, Magasin 2, 10 253 Stockholm, Sweden Vartahamnen, Sodra Hamnvagen 46, 11541 Stockholm, Sweden

 • Ubytování v Štokholm

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Štokholm před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Štokholm pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Štokholm

Průvodce přístavem Štokholm

Průvodce přístavem Štokholm

Nejstarší zmínku o Stockholmu lze nalézt v roce 1252, on zastával důležité místo v obchodování železem z dolů v Bergslagene. Město bylo postaveno na čtrnáctí malých, nesouvisejících mezi sebou ostrovech, odkud bylo možné zablokovat výjezd lodí na jezero Mälaren. Název města pochází ze švédského Stock - "pilíře, hromada" a Holme - "ostrov". Předpokládá se, že město bylo založeno jarlem Birgerem, zakladatelem dynastie Folkungů, za účelem obrany Švédska od mořských invazí cizích flotil a zastavit tak drancování města. V 17. století Švédsko se stalo jednou z nejmocnějších zemí v Evropě. V dnešní době Stockholm je moderní a technologicky vyspělé město.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.