COVID-19 Update Due to exceptional demand relating to Covid-19, and to ensure we help those customers that are sailing in the next 72 hours, we will be closing our customer service phone lines and handling all queries electronically. For any customer service enquiry please use our online contact form. Please note, we will deal with all enquiries based on sailing date priority so bear with us if your sailing is further in the future. We appreciate your understanding and support during these exceptional circumstances.

Tallink Silja

Tallink Silja Vás dopraví do těch nejlepších destinací v Baltském moři, včetně Finska, Estonska, Lotyšska, Švédska a ostrovů Alandy.

S moderní flotilou, která může konkurovat jakékoliv jiné lodní společnosti, cesta opravdu začíná při vstupu na palubu luxusních výletních trajektů Tallink Silja. A že je z čeho vybírat - od prvotřídních výletních plaveb až po ty rychlé a cenově dostupné přepravy. Ať už se jedná o nezapomenutelnou dovolenou nebo služební cestu, Tallink Silja je k dispozici pro všechny.

Společnost Tallink Silja je světoznámá tím, že na palubě svých lodí má velké množství obchodů. Zároveň je jedinou lodní společností, která se pravidelně objevuje v desítce předních světových prodejců bezcelního zboží, kde většinou figurují pouze světová největší letiště.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Tallink Silja s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Tallink Silja