Tallink Silja

Tallink Silja Vás dopraví do těch nejlepších destinací v Baltském moři, včetně Finska, Estonska, Lotyšska, Švédska a ostrovov Alandy.

S moderní flotilou, která může konkurovat jakékoliv jiné lodní společnosti, Vaše cesta opravdu začíná v okamžiku vstupu na palubu dokonale krásných výletních trajektů Tallink Silja. Máte si opravdu z čeho vybírat - od prvotřídních výletních plaveb až po rychlé a cenově dostupné plavby. Pokud tedy plánujete nezapomenutelnou dovolenou nebo jedete na služební cestu, Tallink Silja je tu pro Vás.

Společnost Tallink Silja je světoznámá tím, že na palubě její lodí je velké množství obchodů. Zároveň je jedinou lodní společností, která se pravidelně objevuje v desítce předních světových prodejců bezcelního zboží, seznamu, na kterém jsou většinou pouze největší letiště na světě.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektů, což Vám umožní prohlédnout si plavební řády společností a ceny lístků v jednom rychlém a jednoduchém vyhledávání. Porovnejte plavební řády a cenové nabídky společnosti Tallink Silja s alternativními trajektových operátory před tím, než si rezervujete lístek.

Číst více Číst méně

Všechny trasy Tallink Silja