COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tallink Silja

Tallink Silja Vás dopraví do těch nejlepších destinací v Baltském moři, včetně Finska, Estonska, Lotyšska, Švédska a ostrovů Alandy.

S moderní flotilou, která může konkurovat jakékoliv jiné lodní společnosti, cesta opravdu začíná při vstupu na palubu luxusních výletních trajektů Tallink Silja. A že je z čeho vybírat - od prvotřídních výletních plaveb až po ty rychlé a cenově dostupné přepravy. Ať už se jedná o nezapomenutelnou dovolenou nebo služební cestu, Tallink Silja je k dispozici pro všechny.

Společnost Tallink Silja je světoznámá tím, že na palubě svých lodí má velké množství obchodů. Zároveň je jedinou lodní společností, která se pravidelně objevuje v desítce předních světových prodejců bezcelního zboží, kde většinou figurují pouze světová největší letiště.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Tallink Silja s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Tallink Silja