Tallink Silja Line
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Tallink Silja Line

Tallink Silja Vás dopraví do těch nejlepších destinací v Baltském moři, včetně Finska, Estonska, Lotyšska, Švédska a ostrovů Alandy.

S moderní flotilou, která může konkurovat jakékoliv jiné lodní společnosti, cesta opravdu začíná při vstupu na palubu luxusních výletních trajektů Tallink Silja. A že je z čeho vybírat - od prvotřídních výletních plaveb až po ty rychlé a cenově dostupné přepravy. Ať už se jedná o nezapomenutelnou dovolenou nebo služební cestu, Tallink Silja je k dispozici pro všechny.

Společnost Tallink Silja je světoznámá tím, že na palubě svých lodí má velké množství obchodů. Zároveň je jedinou lodní společností, která se pravidelně objevuje v desítce předních světových prodejců bezcelního zboží, kde většinou figurují pouze světová největší letiště.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Tallink Silja Line s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Tallink Silja Line

Tallink Silja Line routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.