COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sugriwa Express

V rámci dopravního průmyslu poskytuje společnost Sugriwa Express stěžejní služby, a to v podobě transferů do často navštěvovaných destinací v Indonésii. Popularita tří ostrovů Nusa Islands roste každým dnem, a to díky neskutečným plážím včetně vodních radovánek a dokonalému počasí. Není proto divu, že se tolik lidí stalo závislými na společnosti Sugriwa Express, která navíc zajišťuje spolehlivé a efektivní jízdy do této oblasti.

Obsluha na této trase probíhá pravidelně po celý den a díky tomu, že jsou od sebe ostrovy vzdáleny jen kousek, jsou plavby relativně rychlé, obvykle cca půl hodiny. Právě díky svižné přepravě mezi přístavy se na palubě lodi nachází pouze základní zařízení, které však stačí k tomu, aby se cestující komfortně přepravili z jednoho místa na druhé. Zaměstnanci jsou velmi nápomocni turistům, kteří neznají místní dialekt, a rádi samozřejmě pomohou všem cestujícím, kteří primárně potřebují průvodcovskou radu.

Pohostinnost a vřelý přístup není připisován pouze posádce na lodi, operátor poskytuje i bezplatnou kyvadlovou dopravu do středisek situovaných poblíž přístavu, čímž cestující ušetří peníze za taxi. Doporučený příjezd do přístavu je minimálně 30 minut před samotným vyplutím lodi; personál pomáhá pasažérům s veškerými zavazadly.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Sugriwa Express, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Sugriwa Express. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Sugriwa Express s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy Sugriwa Express