Tallinn
Mariehamn
Trajekty do Alandy
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Tallinn do Mariehamn

Trajektová trasa Tallinn Mariehamn spojuje Estonsko s Alandy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Tallink Silja Line se plaví 6 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 10 hodin 50 minut. zatímco Trajekty společnosti Viking Line se plaví 7 krát za týden, plavba trvá od 14 hodin 25 minut.

Celkově je tu 13 plaveb týden na trase z Tallinnu Mariehamn mezi Estonsko a Alandy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Estonska do Alandy
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Tallinn do Mariehamn?

Doba plavby trajektem z Tallinn do Mariehamn je přibližně 12h 37m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Tallinn a Mariehamn?

Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Tallinn do Mariehamn. Jedná se o
  • Tallink Silja
  • Viking Line

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Tallinn do Mariehamn?

Rezervujte si trajekty z Tallinn do Mariehamn prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Tallinn do Mariehamn?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Tallinn do Mariehamn s
  • Tallink Silja
  • Viking Line

Můžete vzít své auto na trajekt z Tallinn do Mariehamn?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Tallinn do Mariehamn s
  • Tallink Silja
  • Viking Line

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Tallinn do Mariehamn?

Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Tallink Silja
  • Viking Line

Jaká je vzdálenost z Tallinn do Mariehamn?

Vzdálenost mezi Tallinn a Mariehamn je přibližně 292 námořních mil.

Průvodce přístavem Tallinn

Estonské město Tallinn se nachází na severu země, na pobřeží Finského zálivu. To je asi 80 km na jih od Helsinek, východně od švédského Stockholmu a západně od ruského Petrohradu. Staré město bylo přidáno na seznam světového dědictví UNESCO a v roce 2011 se Tallinn stal, společně s finským Turku, Evropským hlavním městem kultury. Tallinn představuje ekonomické a obchodní centrum Estonska, přičemž těží z liberální hospodářské politiky a má vysoce diverzifikovanou ekonomiku. Mezi hlavní oblasti ovšem patří IT, cestovní ruch a logistika.

Tallinnský přístav nabízí trajektovou přepravu do Finska a Švédska. Přístavními terminály projde každoročně cca 6 milionů cestujících, kteří oceňují mj. kvalitní vybavení, včetně obchodů, kaváren a salonků určených k odpočinku před vyplutím. Kromě trajektů přepravujících osoby zajišťuje přístav v letních měsících také výletní lodě a vysokorychlostní plavidla. Spoje mezi Tallinnem a Stockholmem či Helsinkami jsou dostupné denně, do ruského Petrohradu se potom vyplouvá dvakrát do týdne.


Průvodce přístavem Mariehamn

Mladé město Mariehamn bylo založeno v roce 1861, kdy Finsko a Alandské ostrovy byly součástí mocného ruského impéria. Manželka ruského cara Alexandra II. Maria dala městu jeho jméno, které znamená "přístav Marie".
Mariehamn vyrostl kolem zemědělské vesnice Evernes, která se nachází na poloostrově. Přístav, postavený v chráněných zátokách, byl velmi důležitým. Ulice v Mariehamn jsou široké a rovné. Zde je kabinet ministrů a Parlament Alandu - Lagting.
Mariehamn je veselé staré město s dvěma velkými přístavy a spoustou hotelů a restaurací, většina z nich se nachází v docházkové vzdálenosti. Východní přístav je jeden z největších přístavů pro jachty ve Skandinávii, tady také stojí holandský parník Jan Nieveen, rekonstruovaný jako restaurace.


Tallinn do Mariehamn Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 17/06/2024 a 23.06.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Viking Line 14:00 04:25 14 hodin 25 minut Mon, Čt, Pá, Sat, Sun
Tallink Silja Line 18:00 04:50 10 hodin 50 minut Každý den

Na palubě trajektů

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.