Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Tallinn

 • Tallinn Trajektový Prístav Autem

  Trajektový Prístav Tallinn je kolem 0.8 Km vzdálený od mestského centra. Trajektový terminál je jasne znacený ze všech smeru. Prosím vezmete na vedomí, že všechny auta musí mít zapnutý svetla pocas celého dne v Estonii.

 • Tallinn Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaky z Tallinnu premávají do Moskvy a St. Petersburgu. Z vlakovej stanice cestujte metrem císlo 1 a 2 do trajektového prístavu, anebo alternativne bude to trvat kolem 10 minut chuzí.

 • Tallinn Trajektový Prístav Parkování

  Krátko a dlouhodobé parkovište je k dispozici vedle terminálu. Ceny jsou následující: - 50 EEK / 24 hodin - 15 EEK / 1-1,5 hodiny - 25 EEK / 1,5-2,5 hodiny - 40 EEK / 3-12 hodin

 • Tallinn Trajektový Prístav Adresa

  Tallink Silja, D Terminal, Uus-Sadam, 10120 Tallinn, Estonia

 • Ubytování v Tallinn

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Tallinn před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Tallinn pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Tallinn

Průvodce přístavem Tallinn

Co dělat v Tallinnu?

Podobně jako města ze západu, ovšem se zachováním respektu k vlastnímu kulturnímu dědictví, se obyvatelé Tallinnu sžívají s moderním světem. Náboženství má dlouhou tradici, její kořeny jsou spojeny s množstvím tajemných kostelů a katedrál, které vládnou centru města; z Toompea Hill je úžasný výhled na neuvěřitelnou architekturu kostela Oleviste a muzeum umění Kumu, které je nádherné nejen zvenčí, ale i uvnitř - elegantní interiér v podobě unikátní výzdoby i maleb. Jednotlivé budovy jsou dostatečně zajímavé samostatně, nicméně jako celek tvoří ve Starém Městě Tallinnu celou řadu malebných, pestrobarevných domů, díky kterým má každý jasnou představu o tom, jak se ve městě v minulosti žilo. Místní architektura rozhodně přitáhne pozornost turistů, v Tallinnu je toho však mnohem víc - Kalamaja je oblast s moderními bary, skvělými restauracemi či krásnými parky, kde se dá vychutnat například piknik s přáteli. V této oblasti stojí za prozkoumání i příjemné ulice, které se nachází na okraji Kalamaja.

Jaká je doprava v Tallinnu?

Staré město se dá poměrně snadno projít pěšky; v provozu je také autobusová a tramvajová linka, která zajistí rychlejší pohyb po městě.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.