COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tanah Merah - Bandar Bentan Telani je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Singapur do ostrov Bintan

Provozovatelé trajektů na trase Tanah Merah - Bandar Bentan Telani

    • 11 Sailings Weekly 1 hour 10 min
    • Get price

Trajekt z Tanah Merah do Bandar Bentan Telani

Linka Tanah Merah Bandar Bentan Telani spojuje Singapur s ostrov Bintan. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Bintan Resort Ferries. Plavba probíhá 11 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina 10 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Tanah Merah Bandar Bentan Telani se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Bandar Bentan Telani

Bandar Bentan Telani je přístav na západním pobřeží ostrovu Bintan, v souostroví Riau v Indonésii. Několik denních plaveb spojuje přístav Bandar Bentan Telani s přístavem Tanah Merah v Singapuru během 45 minut.

Za účelem splnění velkého rozvojového programu na ostrově Bintan, v roce 1991 začalo vytvoření moderní infrastruktury. Tehdy na ostrov se dalo dostat jenom trajektem, a proto přístav Bandar Bentan Telani dostal největší prioritu během rozvoje.

V dnešní době, ačkoliv Bintan má menší letiště a 3 mezinárodní přístavy, většina cestujících do Bintan Resorts stále přijíždí do terminálu Bandar Bentan Telani.