Trajekt z Tanah Merah do Bandar Bentan Telani

Linka Tanah Merah Bandar Bentan Telani spojuje Singapur s ostrov Bintan. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Bintan Resort Ferries. Plavba probíhá 35 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina.

Doba a frekvence plavby na trase Tanah Merah Bandar Bentan Telani se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Tanah Merah - Bandar Bentan Telani

Průměrné ceny na trase Tanah Merah Bandar Bentan Telani

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných lístků zaplacené našimi zákazníky na této trase. Ceny jsou za osobu.

Průvodce přístavem Bandar Bentan Telani

Bandar Bentan Telani je přístav na západním pobřeží ostrovu Bintan, v souostroví Riau v Indonésii. Několik denních plaveb spojuje přístav Bandar Bentan Telani s přístavem Tanah Merah v Singapuru během 45 minut.

Za účelem splnění velkého rozvojového programu na ostrově Bintan, v roce 1991 začalo vytvoření moderní infrastruktury. Tehdy na ostrov se dalo dostat jenom trajektem, a proto přístav Bandar Bentan Telani dostal největší prioritu během rozvoje.

V dnešní době, ačkoliv Bintan má menší letiště a 3 mezinárodní přístavy, většina cestujících do Bintan Resorts stále přijíždí do terminálu Bandar Bentan Telani.