Trajekt z Tangieru do Tarify

Trajektová trasa Tangier Tarifa spojuje Maroko s Španělsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Inter Shipping se plaví 4 krát za den s dobou trvání plavby kolem 1 hodina. zatímco Trajekty společnosti FRS Iberia se plaví 9 krát za den, plavba trvá od .

Celkově je tu 13 plaveb den na trase z Tangier Tarifa mezi Maroko a Španělsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Tangier - Tarifa

Průměrné ceny na trase Tangier Tarifa

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Tangier Tarifa je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Tangier

Tanger je město v severním Maroku. Nachází se na severním pobřeží Afriky na západním vjezdu do úžiny Gibraltaru, kde se Středozemní moře setkává s Atlantickým oceánem u mysu Spartel. Podle berberské mytologie, název pochází ze jména berberského božstva Tinzhis. Podle řecké mytologie, Hercules spal v jeskyni nedaleko města před jedním ze svých úkolů.
Tangier bylo důležité město pro Berbery.
V 1. století př.n.l. město dostalo se pod vliv římského impéria a stalo se hlavním městem provincie Mauretania Tingitanská. V 5. století město odsadili vandaly. Tanger byl pak pod nadvládou Byzantské říše, a nakonec Arabů.

Průvodce přístavem Tarifa

Tarifa je malé městečko v nejjižnější části Španělska a evropského kontinentu. Je součástí provincie Cádiz, což je součástí regionu Andalusie. Tady nejprve začali vybírat poplatky od obchodníků za zboží dodané do přístavu.
Tarifa se vyvinula ze strategické vojenské pevnosti v odlehlou rybářskou vesnici, ale dnes cestovní ruch vzkvétá v tomto "tavícím kotle" kultur.
Každý obyvatel, který zde žil po krátkou dobu nebo delší pobyt, zanechal tu svou stopu.
To je zřejmé ze stop antického Říma a moderní kultury surfování, která bují zde kvůli neustálým silným větrem.
Z přístavu odchází pravidelná trajektová doprava do Maroka.