COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tangier Med - Algeciras je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Tangier Med do Algeciras

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Maroka do Španělsko

Provozovatelé trajektů na trase Tangier Med - Algeciras

  • 4 Sailings Daily 1 hour 30 min
  • Get price
  • 2 Sailings Weekly 1 hour 30 min
  • Get price
  • 8 Sailings Daily 1 hour 30 min
  • Get price
  • 36 Sailings Weekly 1 hour 30 min
  • Get price
  • 5 Sailings Daily 1 hour 30 min
  • Get price
  • 8 Sailings Daily 30 min
  • Get price

Trajekt z Tangier Med do Algeciras

Trasa trajektu z Tangieru Med Algeciras spojuje Maroko s Španělsko i nyní je provozovaná 6 lodními společnostmi. Balearia provozuje své plavby až 4 krát den, Trasmediterranea 2 krát týden, FRS 8 krát den, Inter Shipping 36 krát týden, AML 5 krát den & Trajekt společnosti FRS Iberia je k dispozici 8 krát den.

Celkově jsou tady v nabídce 31 plavby den na trase z Tangieru Med Algeciras mezi Maroko a Španělsko, s 6 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Průvodce přístavem Tangier Med

Tanger-Med je mezinárodní přístav, který se nachází asi 40 km východně od města Tanger, Maroko.

Přesměrování trajektové dopravy od města Tanger do Tanger Med začal v polovině roku 2010. Nachází se na křižovatce Středozemního moře a Atlantického oceánu, přístav Tanger Med plánuje se stát jedním z nejoblíbenějších přístavů ve Středozemním moři.


Průvodce přístavem Algeciras

Algeciras je španělské přístavní město, které se nachází v jižní části země a leží na břehu Gibraltarského průlivu. Město má dlouhou námořní historií, přičemž to ale je moderní a kosmopolitní město, a to i díky své strategické poloze mezi dvěma kontinenty (Evropa a Afrika)a svému velkému přístavu. Prvním osídlením na místě dnešního města bylo římské město Iulia Traducta, v 1. století našeho letopočtu. Později v roce 711, Tarik založil na troskách římského města Al-Yazirat-al-Hadra (Zelený ostrov).

Plaza Alta, společenské centrum města, nabízí turistům celou řadu významných památek, jako například farní kostel Nuestra Señora de la Palma a malou kapli Nuestra Señora de Europa. Město má velmi zajímavou architekturu, což potvrzuje i jeho radnice, tržiště, kaple Santo Cristo de la Alameda, nebo kaple San Anton.

Přístav se nachází asi 20 km severovýchodně od Tarif na Rio de la Miel, nejjižnější řeky kontinentální Evropy. Návštěvníci, kteří cestují z přístavu, mají velkou šanci vidět během jejich plavby velryby nebo delfíni.