Trajekt z Tangieru Med do Algecirasu

Trasa trajektu z Tangier Med Algeciras spojuje Maroko s Španělsko i nyní je provozovaná 6 lodními společnostmi. Balearia provozuje své plavby až 6 krát den, Trasmediterranea 7 krát den, Naviera Armas 6 krát den, Inter Shipping 4 krát den, AML 9 krát den & Trajekt společnosti FRS je k dispozici 8 krát den.

Celkově jsou tady v nabídce 40 plavby den na trase z Tangier Med Algeciras mezi Maroko a Španělsko, s 6 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Tangier Med - Algeciras

Průměrné ceny na trase Tangier Med Algeciras

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Tangier Med Algeciras je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Tangier Med

Tanger-Med je mezinárodní přístav, který se nachází asi 40 km východně od města Tanger, Maroko.

Přesměrování trajektové dopravy od města Tanger do Tanger Med začal v polovině roku 2010. Nachází se na křižovatce Středozemního moře a Atlantického oceánu, přístav Tanger Med plánuje se stát jedním z nejoblíbenějších přístavů ve Středozemním moři.

Průvodce přístavem Algeciras

Algeciras je španělské přístavní město, které se nachází v jižní části země a leží na břehu Gibraltarského průlivu. Město má dlouhou námořní historií, přičemž to ale je moderní a kosmopolitní město, a to i díky své strategické poloze mezi dvěma kontinenty (Evropa a Afrika)a svému velkému přístavu. Prvním osídlením na místě dnešního města bylo římské město Iulia Traducta, v 1. století našeho letopočtu. Později v roce 711, Tarik založil na troskách římského města Al-Yazirat-al-Hadra (Zelený ostrov).

Plaza Alta, společenské centrum města, nabízí turistům celou řadu významných památek, jako například farní kostel Nuestra Señora de la Palma a malou kapli Nuestra Señora de Europa. Město má velmi zajímavou architekturu, což potvrzuje i jeho radnice, tržiště, kaple Santo Cristo de la Alameda, nebo kaple San Anton.

Přístav se nachází asi 20 km severovýchodně od Tarif na Rio de la Miel, nejjižnější řeky kontinentální Evropy. Návštěvníci, kteří cestují z přístavu, mají velkou šanci vidět během jejich plavby velryby nebo delfíni.