AML
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

AML

Africa Morocco Link, nebo také AML, nabízí pravidelné trajekty každý den, a to mezi přístavem Tanger Med na severním cípu Maroka a městem Algeciras v jižním Španělsku.

Společnost zahájila svou činnost v červnu 2016, od té doby se AML snaží poskytovat cenově dostupnou a spolehlivou trajektovou přepravu pro cestující i jejich vozidla, přičemž nabízí až 8 plaveb denně.

Společnost vznikla spojením banky BMCE a řecké lodní skupiny Atika. Její plavidlo Diagoras je schopné přepravit téměř 1500 cestujících, 400 automobilů, a plaví se rychlostí 21,5 uzlů, což je záruka rychlé a pohodlné cesty přes Gibraltarský průliv.

Diagoras se může pochlubit moderním interiérem s 131 luxusními kajutami, zábava je zajištěna v podobě pestrého výběru obchodů, které nabízí vše od cestovních nezbytností až po parfémy. Pro hladové cestující budou přidanou hodnotou kvalitní restaurace nebo bary, v nichž je k dostání teplé a studené občerstvení.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti AML, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti AML. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku AML s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.