COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

AML

Africa Morocco Link, nebo také AML, nabízí pravidelné trajekty každý den, a to mezi přístavem Tanger Med na severním cípu Maroka a městem Algeciras v jižním Španělsku.

Společnost zahájila svou činnost v červnu 2016, od té doby se AML snaží poskytovat cenově dostupnou a spolehlivou trajektovou přepravu pro cestující i jejich vozidla, přičemž nabízí až 8 plaveb denně.

Společnost vznikla spojením banky BMCE a řecké lodní skupiny Atika. Její plavidlo Diagoras je schopné přepravit téměř 1500 cestujících, 400 automobilů, a plaví se rychlostí 21,5 uzlů, což je záruka rychlé a pohodlné cesty přes Gibraltarský průliv.

Diagoras se může pochlubit moderním interiérem s 131 luxusními kajutami, zábava je zajištěna v podobě pestrého výběru obchodů, které nabízí vše od cestovních nezbytností až po parfémy. Pro hladové cestující budou přidanou hodnotou kvalitní restaurace nebo bary, v nichž je k dostání teplé a studené občerstvení.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti AML, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti AML. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku AML s alternativními trajektovými operátory.