The Tanis Fast Cruise
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

The Tanis Fast Cruise

Tanis Fast Cruise je trajektová společnost působící na Bali, která byla poprvé založena v roce 1992. V současné době zajišťuje pravidelné trajekty z Indonésie na Bali, které vyplouvají z pláže Sanur na Nusa Penida a Nusa Lembongan (pláž Jungut Batu) po celý rok. Vždy se pyšnila pohodlnými službami pro všechny své cestující, kteří cestují mezi těmito dvěma krásnými turistickými destinacemi.

Tanis Fast Cruise má flotilu 3 lodí, které provozují každou z dostupných tras. Loď Grand Tanis může přepravit až 186 cestujících během jedné cesty a dosahuje rychlosti až 33 uzlů. Lodě Tanis Ranger a Tanis Spirit mohou přepravit 70, resp. 100 cestujících.

Všechny trajekty provozované společností Tanis Fast Cruise jsou vybaveny záchrannými vestami, záchrannými čluny, světlicemi, hasicími přístroji a námořní radiokomunikací pro případ nouze. Na palubě mají také nejmodernější navigační systémy.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti The Tanis Fast Cruise, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti The Tanis Fast Cruise. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti The Tanis Fast Cruise s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy The Tanis Fast Cruise

The Tanis Fast Cruise routes and ports

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.