Trajekt z Thira do Paros

Trasa trajektu z Thira Paros spojuje Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy i nyní je provozovaná 4 lodními společnostmi. Minoan Lines provozuje své plavby až 6 krát týden, Blue Star Ferries 14 krát týden, SeaJets 3 krát den & Trajekt společnosti Golden Star Ferries je k dispozici 14 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 55 plavby týden na trase z Thira Paros mezi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy, s 4 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Thira - Paros

Průměrné ceny na trase Thira Paros

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Thira Paros je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Paros

Paros je řecký ostrov uprostřed Egejského moře, je součástí skupiny ostrovů Kyklady. Leží na západ od Naxos, od kterého je oddělen asi 8 km širokým kanálem.
Hlavní město ostrova, Parikia, nachází se v zátoce na severozápadní straně ostrova, nachází se na místě starobylého hlavního města ostrova Paros. Přístav Parikie je hlavním centrem trajektových služeb ostrovů v Egejském moři.
Paros je známý pro svůj mramor, z něhož byly postavené velké budovy a vyřezané slavné sochy Řecka.
V naší době na ostrově najdete opuštěné mramorové lomy a doly, ale především Paros je známý jako populární turistická destinace.