Porovnejte trajekty z Albánie do Jónské ostrovy
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Albánie

Albánie je středomořská země v jihovýchodní Evropě. Na severu sousedí s Černou Horou, na severovýchodě s Kosovem, na východě s Makedonií a na jihovýchodě s Řeckem. Západní část Albánie leží na pobřeží Jaderského moře, zatímco její jihozápadní část leží na pobřeží Jónského moře.

Tato země s vznikající demokracii formálně se jmenuje Albánskou republikou. Podle volebního zákona, zavedeného v roce 1992, zákonodárná moc spočívá v rukou Kuvënd Popullóre (Lidové shromáždění), jehož 155 členů slouží čtyřleté období. Výkonnou moc má Rada ministrů, která se skládá z největší strany v čele s předsedou vlády a prezidentem republiky, kterého volí členy shromáždění.

Tři náboženství koexistují v Albánii: islám, katolicismus a východní ortodoxní křesťanství. Většina obyvatel jsou muslimové.

O Jónské ostrovy

Iónské ostrovy jsou skupina ostrovů v Řecku, která se nachází na západním pobřeží řecké pevniny v Iónském moři. Jsou složeny z Korfu, Kefalonie, Zakynthos, Lefkady, Ithaky, Paxos a Kythiry.
Iónské ostrovy jsou známé pro své písečné pláže, křišťálově čisté vody, půvabné vesničky a nádhernou malebnou krajinu. Stejně jako mnoho jiných řeckých ostrovů, Iónské ostrovy jsou turistickým rájem v létě.

Trajekty z Albánie do Jónské ostrovy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.