Porovnejte trajekty z Alžírsko do Španělsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Alžírsko

Velká země, Alžírsko bylo původně obýváno Berbery až do sedmého století, kdy Arabové dobyly severní Afriku. Berbeři pobývali hlavně v horských oblastech a odolávali šíření arabského vlivu, proto se podařilo zachovat velkou částku z jejich jazyka a kultury až po současnost. Dnes oni tvoří asi 20 procent z celkového počtu obyvatel.
Jako část turecké Osmanské říše z 16. století, Alžírsko bylo dobyto Francouzi v roce 1830. Země dostala status departementu s vlastními pravý. Boj za nezávislost začal v roce 1954 v čele s Národní osvobozeneckou frontou, která přišla k moci po nezávislosti v roce 1962. V roce 1990 v alžírské politice dominoval boj zahrnující vojenské a islámské militanty.
Nejrozšířenějším a oficiálním jazykem Alžírska je arabština, kterou mluví asi 80% populace, a stejně jak v celém arabském světě, v médiích a na oficiálních příležitostech se používá moderní spisovná varianta arabštiny. Asi 20% populace se identifikuje jako Berbeři, jsou rodilí mluvčí ne arabštiny, ale dialektu Tamazight.

O Španělsko

Španělsko má sedmnáct autonomních regionů s jejich vlastním rozpočtem, vládou a ministerstvem kultury. To vysvětluje obrovskou rozmanitost této nádherné země v přírodě, jazyku, umění a tradicích v kultuře všeobecně.

Kdykoliv jste ve Španělsku, všimnete si španělskou vášeň pro život, a pochopíte, proč je Španělsko známé pro jeho noční život a regionální svátky.
Návštěvou Španělska objevíte krásu architektury a památek v krásných a živých městech, jako je Barcelona, ​​Madrid, Valencie, Sevilla, Granada, Bilbao a mnoho dalších.
Pro většinu návštěvníků, příroda a pobřeží Španělska jsou moc roztomilé a pestré. Zelená Galicie, vyprahlé roviny Kastilie, nebo pouštní krajiny Almerii. Španělsko je také jednou z nejvíce hornatých zemí v Evropě, kde jsou vynikající turistické stezky a volně žijící zvířata - zejména v Picos de Europa a Pyrenejích. Určitě stojí za návštěvu hlavní vinařské oblastí pro ochutnavku vína charakteristického pro Španělsko. Pro dovolenou na pláži navštivte krásné pobřeží s písčitými plážemi na pobřeží Costa de la Luz a Costa del Sol, v zátoce na pobřeží Costa Brava a chladné vody Atlantiku v Cantabria. Pro ochutnávku španělské kuchyni (tapas, paella, sangria, a další), a pro zdravé opálení, můžete navštívit Baleárské a Kanárské ostrovy.

Trajekty z Alžírsko do Španělsko

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.